Drag Racing 1.8.9 Full Apk + Mod for Android

Drag Racing Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 2.672.979 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Drag Racing Apk , dünya çapında 100.000.000’den fazla hayranı büyüleyen orijinal nitro yakıtlı yarış oyunudur. JDM, Avrupa veya ABD’den 50’den fazla farklı araba stilini yarışın, ayarlayın, yükseltin ve özelleştirin.

Garajınızı benzersiz ve öne çıkaran sınırsız araba özelleştirme seçenekleri ekledik. Çevrimiçi olarak diğer oyunculara meydan okuyun: 1’e 1 yarış, rakibinizin arabasını sürün veya Pro League’de gerçek zamanlı 10 oyunculu yarışlara katılın.

Önemli

CIAY Studio ve Sumo Fish’ten arkadaşlarımız tarafından tasarlanan benzersiz çıkartmaları ve kıyafetleri toplayın. Sevgili arabalarınızı yarış şaheserlerine dönüştürün. Hayal gücünüz sınır tanımaz – kendi özel otomobil tasarımınızı yapmak için tüm özelleştirme seçeneklerini birleştirin.

Sizce düz bir çizgide yarışmak kolay mı? Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanızı ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın, Daha fazla eğlence için azot oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derinlere inin ve 10 seviye otomobil ve yarış kategorisi ile değerli milisaniyeleri atmak için vites oranlarını ayarlayın.

Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak nihai zorluk “Çevrimiçi” bölümünde. Gerçek zamanlı yarışmalarda arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya gidin, kendi arabalarını sürerken onları yenin veya 9 oyuncuya karşı aynı anda yarışın. Müzik alışverişinde bulunmak, strateji tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir ekibe katılın.

İndirme: Drag Racing Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Drag Racing’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Chip Sand Rewards şansıyla Güncellenmiş Günlük Görevler
  2. Oyuncuların reklam videolarını izledikleri için ödül almadığı durumlar düzeltildi
  3. Küçük düzeltmeler ve geliştirmeler

Drag Racing APK hakkında özet bilgi

ad Drag yarışı APK
Yayımcı Yaratıcı Mobil Oyunlar
En son sürüm 1.8.9
Platformlar Android 4.1
paket com.creativemobile.DragRacing
İndirme: Orijinal Drag Racing APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir