Dr. Parking 4 1.22 Apk + Full Mod for Android

Dr.Parking 4 hakkında özet

ad Dr.Parking 4 APK
Yayımcı SUD Inc.
En son sürüm 1.22
Platformlar Android 4.1
paket com.ansangha.drparking4
İndirme: original Dr.Parking 4 APK

Dr. Parking 4 Mod bir Yarış Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 654,092 kişi oy kullandı.

Dr.Park, tüm zamanların en büyük mobil park simülasyon oyununun devamı niteliğinde! Dr.Parking 4 mod , süper çarpıcı grafikler, zorlu çok aşamalı seviyeler ve gerçek zamanlı çevrimiçi çok oyunculu oyunlarla yeni bir park simülasyon oyunu çağı başlatır.

Dr.Parking 4’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir