Dr. Mario World 1.3.6 Full Apk +Mod for Android

Mario Dünya Mod bir Bulmaca Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 103.116 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com  uygulamasından genel bakış

Kapsülleri virüslerle eşleştirin ve yok olmalarını izleyin! Temizlemek için aynı renkteki üç nesneyi dikey veya yatay olarak eşleştirmeniz yeterlidir. Neyse ki, Dr. Mario ve arkadaşları virüs yakalama becerilerine sahiptir ve özellikle meddlesome virüsleri stratejik olarak sıfırlamak için artık yarım kapsülleri kullanabilirsiniz. Acele etmeyin, çünkü virüslerin her şaşırtıcı yapılandırması sınırlı sayıda kapsül kullanılarak temizlenmelidir. Yaklaşımınızı planlamak için sakin olun ve Dr. Mario’nun virüs dünyasını hemen kurtaracaksınız!

Önemli

  • Renkli virüsler Dr. Mario’nun dünyasını paniğe kaptırdı! Dr. Mario ve arkadaşları laboratuvar önlüklerini giydiler ve kapsül kaptılar! Şimdi bu asi virüsleri yok etmeye hazırlar.
  • Mario sadece çağrıda bulunan kişi değil – Dr. Şeftali, Dr. Bowser ve diğerleri görevde. Doktorlarınıza ek beceriler konusunda yardımcı olmak için Goomba, Koopa Troopa ve Buzzy Beetle gibi yardımcılarla çalışın.
  • Doktorlar ve asistanlar çeşitli virüs yakalama becerilerine sahiptir, bu nedenle stilinize ve temponuza uygun bir kombinasyon bulmayı deneyin.
  • Birçok farklı dünyada yüzlerce sahne kurtarmanız için hazır! Yeni dünyalar, yeni doktorlar ve daha fazlası düzenli olarak teslim edilecektir.
  • Bu yalnız değilsiniz; sahne modunda kullanmak için dayanıklılık veren kalpler gönderin ve alın! Ardından, bulmaca çözme ilerlemenizi gösterin.
  • Karşılıklı modda, kalp krizi kullanmadan başkalarına bire bir hesaplaşmaya meydan okuyarak virüs yakalamanızın yoğunluğunu artırabilirsiniz!
  • Doğru doktor ve asistan kombinasyonunu bulun ve savaş puanları kazanmak ve seviyenizi artırmak için çevrimiçi zaferi hedefleyin!

İndirme: Dr. Mario World Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Mario World’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Kullanıcının deneyimini geliştirmek için genel iyileştirmeler

Mario dünya APK hakkında özet

ad Mario dünya APK
Yayımcı Nintendo Co. Ltd.
En son sürüm 1.3.6
Platformlar Android 4.4
paket com.nintendo.zama
İndirme: orijinal Dr. Mario World APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir