Download Johnny Trigger 1.9.1 Full Apk- Mod (Sınırsız Para Tüm Kilitler Açık) for Android

Johnny Trigger hakkında özet

ad Johnny tetik APK
Yayımcı SayGames
En son sürüm 1.9.1
Platformlar Android 4.1
paket com.time.trigger
İndirme: orijinal Johnny Trigger APK

Sevgili dostlar, biz size Johnny Tetik APK son sürümü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

Oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Johnny Trigger MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 1.125.052 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Mafya yeraltı dünyasını yıkmak için gerekenlere sahip misiniz? Daha az konuşma, daha fazla kurşun.

Johnny Trigger Mod inanılmaz. Her gün oynuyorum ve her zaman eğlenceli getiriyor ama bir sorun var, çeşitlilik, oyun aynı seviye tekrarlarını tekrar tekrar tekrar ediyor ve seviye ayarlarının çoğunu ezberledi çünkü daha fazla ilerleme Ben çok fazla değişmez ve aynı zamanda zorluk asla değişmez Bence bir saat oynarsam daha yüksek seviyeyi zorlaştırır gibi olmalı Ben 30 seviyeleri gibi kolayca tamamlayabilirsiniz sadece oyun devam ederken deneyin Oyuncular ilerledikçe daha zor seviyeler

Msh475

Johnny Trigger’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ne var ne yok

  1. Johnny Base yükseltmesi! Yeni odayı aç, gizemli mağara!
  2. Meşgul tutmak için bir sürü yeni seviye!
  3. Özel silahlar! VIP üye olun ve muazzam ateş gücüne erişimin kilidini açın! BAZOOKA’nın küçük dokunuşuyla düşmanlarınızı uçurmaya hazır mısınız?

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir