Dota Underlords 1.0 Full Apk for Android

Dota Underlords hakkında özet

ad Dota Underlords
Yayımcı
En son sürüm 1.2000479
Platformlar Android 5.0
paket com.valvesoftware.underlords
İndirme: Orijinal Dota Underlords APK

Sevgili dostlar, size Dota Underlords APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Dota Underlords MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı ve toplam 101.609 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Stonehall ve Revtel’in hemen ötesinde dikey bir kumar ve kum metropolü; White Spire, gevşek ahlakları ve renkli sakinleri ile kaçakçıların cenneti olarak bilinir. Sendikalar, çeteler ve gizli toplumlarla istila edilmesine rağmen, White Spire hiçbir zaman bir sebepten dolayı kaosa dönüşmedi: Momma Eeb. Ona saygı duyuldu… sevildi… ve ne yazık ki geçen hafta öldürüldü.

Önemli

 • KARIŞTIR VE EŞLEŞTİR: Aldığın her kahraman benzersiz ittifaklar kurabilir. Takımınızı müttefik kahramanlarla istiflemek, rakiplerinizi ezebilecek güçlü bonusların kilidini açacaktır.
 • CROSSPLAY: Seçim platformunuzda oynayın ve zahmetsiz bir çapraz oyun deneyimiyle tüm dünyadaki oyuncularla savaşın. Geç mi kaldınız? PC’nizde bir eşleşme başlatın ve mobil cihazınızda bitirin (veya tersi). Dota Underlords Mod’daki profiliniz tüm cihazlarda paylaşılır, bu nedenle ne oynarsanız oynayın, her zaman ilerleme kaydedersiniz.
 • AYDINLATMA-HIZLI AĞ: Valve’in ağı sizi hiç vakit kaybetmeden oyuna sokacak.
 • SIRALAMALI EŞLEŞTİRME: Herkes en alttan başlar, ancak diğer Underlord’lara karşı oynayarak rütbelere tırmanacak ve White Spire’ı yönetmeye layık olduğunuzu kanıtlayacaksınız.
 • TURNUVA HAZIR: Kendi özel lobilerinizi ve maçlarınızı oluşturun, daha sonra seyircileri 8 Underlords’un dükünü izlemeye davet edin.
 • ÇEVRİMDIŞI OYNAT: 4 zorluk seviyesi ile sofistike bir yapay zeka sunan çevrimdışı oyun, becerilerinizi geliştirmek için harika bir yerdir. Boş zamanlarınızda oyunları duraklatın ve devam ettirin.
 • MEVSİMLİK DÖNÜŞ: Her sezon, bazı Kahramanlar, Eşyalar ve Özellikler’e, sürekli gelişen Underlords dünyasını şekillendirecek yeni eklemelere yer açmak için veda edeceğiz.

En son sürümü indirin

Dota Underlords’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.2000479 Sürümündeki Yenilikler

 1. Enno’nun dönüşünü ve Arc Warden klon spam’ını içeren bir kilitlenme düzeltildi.
 2. Kaden’in Kılıcı ile bir çöküşü düzeltin.
 3. Ark Koruyucu: Klonlar, klon başına% 20 daha az mana kazanır (çoklu olarak istiflenir).
 4. Abaddon’ın 3 Yıldız Etkisi açıklaması açıklandı. Lanet (ve bonus) Abaddon hedefine başarılı bir şekilde her saldırdığında yenilenir, ancak değişen hedeflerde Abaddon yeni hedefi Lanetlemek ve Saldırı Hızı bonusunu tekrar almak için 3 grev yapmalıdır.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir