DOOM II 1.0.7 Apk + Mod Data for Android Full

DOOM 2 Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 846 kişi oy kullandı.

genel bakış

DOOM’un 25. yıldönümünü DOOM II apk’nin yeniden yayınlanmasıyla kutlayın . Çığır açan DOOM’un (1993) bu sevilen devamı, oyunculara daha ölümcül şeytanlara ve ünlü şöhretli İkon Simgesine karşı savaşmak için acımasız Süper Av Tüfeği verdi.

Önemli

Master Seviyeleri, topluluk tarafından yapılan ve geliştiriciler tarafından denetlenen 20 ek seviye

İndirme: DOOM 2 Mod APK

DOOM 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

DOOM 2 OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.bethsoft.DOOMII” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

DOOM ve DOOM II için yeni bir oyun güncellemesi yayınlandı! Güncelleme, 60FPS, eklenen En Boy Oranı Seçenekleri, Hızlı Kaydetme ve Yükleme, Seviye Seçme, yaşam kalitesi özellikleri ve performans optimizasyonları gibi çok talep edilen bazı özellikleri getiriyor. Ayrıca, DOOM ve DOOM II’ye SIGIL dahil olmak üzere ücretsiz indirilebilir haritalar ve hayranların favorisi olan “Final DOOM” eklentisini ekledik. Gelecekte daha fazla ücretsiz Eklentiler eklenecektir.

DOOM 2 hakkında özet APK

ad DOOM 2
Yayımcı Bethesda Softworks LLC
En son sürüm 1.0.7
Platformlar Android 6.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir