DomiNations 8.850.850 Apk Full Mod for Android

DomiNations hakkında özet

ad dominations
Yayımcı
En son sürüm 8.850.850
Platformlar Android 4.1
paket com.nexonm.dominations.adk
İndirme: Orijinal DomiNations APK

Sevgili dostlar, size en son DomiNations APK sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Android ve 10.000.000’dan fazla cihaza yüklendi. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. DomiNations MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 4,2 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 744,697 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

DomiNations Modunda tarih boyunca savaşan uluslar ! İmparatorluk ve komuta uluslarını küçük bir köyden gelişen bir metropol haline getirirken inşa et ve dünya tarihinin en büyük medeniyetlerinden biri olarak savaş.

Tarihin başlangıcından modern döneme kadar, erken bir yerleşim olarak başlayan ve çağlar boyunca büyüyen bir ulus inşa edin. Leonardo Da Vinci ve Büyük Catherine gibi üniversitede tarihin harikaları altında çalışın. Dünyanın Harikaları’nı inşa edin ve tarihsel olarak doğru gelişmelerle teknoloji yaratın.

Sekiz ülke arasından seçim yapın ve tarih boyunca ilerleyen tarihi kampanyalara başlayın. Romalılardan Japonlara kadar her uygarlığın özel bir gücü ve eşsiz birimleri vardır. Ordunu inşa et ve tarihi gücünüzü PvP savaşındaki diğer oyunculara karşı test et veya dünyayı birlikte ele geçirmek için ittifaklar kur.

Önemli

 • Medeniyetin başlangıcından modern döneme kadar çağlar boyunca fetihlerinde erken avcılar ve toplayıcılar kolonisine liderlik edin.
 • Küçük bir medeniyet tasarlayın ve gelişen bir metropol haline getirin.
 • Mısır Piramitleri ve Roma Kolezyumu gibi ünlü simge yapılar da dahil olmak üzere tarihi Dünyanın Harikaları’nı inşa edin.
 • Zaman içindeki yolculuğunda 8 korkunç Milletten biriyle savaş.
 • Romalılar, İngilizler, Çinliler, Fransızlar, Almanlar, Japonlar, Koreliler ve Yunanlılar gibi tarihteki büyük medeniyetlerden birini seçin.
 • Tarih boyunca ilerlerken önemli kaynakları toplamak ve şehrini yükseltmek için tarihi savaş kampanyalarıyla mücadele et!
 • Her uygarlığın benzersiz birimler inşa etmenize yardımcı olacak özel bir gücü vardır.
 • Tarih boyunca savaşın ve şehrinizi, uzun yaylılar, vandallar ve güçlü samuraylar gibi ilerletin!

En son sürümü indirin

DomiNations’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.850.850 sürümündeki yenilikler

 1. General Eisenhower Birliklerine gelen denge değişiklikleri
 2. Dijital Çağ binalarına Yeni Yükseltme Seviyeleri
 3. 5 yeni Dijital Çağ Keşif Noktası
 4. Geliştirilmiş Yerel Bildirimler ve hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir