Do It Now Apk Mod 2.23.0 for Android

Şimdi Yap Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 6.243 kişi oy kullandı.

genel bakış

Do It Now, günlük görevlerinize oyun öğeleri eklemenize, program yapmanıza, günlük hatırlatıcılar eklemenize ve yerleşik beceriler, özellikler ve seviye artışlarıyla hayatınızı düzenlemenize yardımcı olan fantastik bir yapılacaklar listesidir.

Önemli

Bizim hatırlatmalar uygulaması ile yeteneklerinizi, özelliklerini ve istatistiklerini izlemek için yeteneği ile kendinizi sanal bir kopyasını alacak. Yaratılan her görev beceri ve özelliklere bağlı olabilir. Ve bu görev gerçek hayatta yapıldığında – sanal kahramanınız beceri ve karakteristikleri arttırır, ek deneyim kazanır (XP) ve seviye atlayabilir.

Kişiselleştirilebilir özelliklerle kişisel gelişiminizi farklı alanlarda izleyin. Becerilere sahip esnek bir sistem oluşturarak günlük verimliliğinizi artırın. Düzenleyiciye zaten eklenmiş temel kümeler.
Yapılacaklar listesi ve hedef izci ile kendinizi, hayatınızı ve sanal RPG karakterinizi geliştirmek için rutin oyun. Onun becerileri ve yetenekleri seninle birlikte büyüyecek. Onu daha güçlü yap ve daha üretken ol.

Aylar, haftalar için planlarınız hakkında genel bilgi edinin veya bir gün planlayıcısı, gündem, program planlayıcısı kullanın. Takvim planlayıcısı ile görevlerinizi planlamak için en uygun zamanı bulun. Bu hatırlatma uygulaması ile mümkün olduğunca üretken kalın ve wunderlist yapmak! İş takvimini ızgara biçiminde görüntüleyin veya günlük planlayıcı, haftalık planlayıcı, zaman izleyici kullanın. Zaman yönetiminizi geliştirin.

Takvim uygulamamız, bildirimlerle kritik görevleri size hatırlatabilir. Her göreve en fazla 5 bildirim ekleyin.

İndirme: Do It Now Apk APK

Bağlantıyı Şimdi İndir’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Ne var ne yok

  1. Görev süresini ayarlama imkanı (bildirimler görev başlangıç ​​saatine göre planlanır)
  2. Tüm uygulama içi verileri kaldırma imkanı
  3. Zil sesi ses kanalında bildirim sesleri çalınır
  4. Ana ekran widget’ından görev eklemek, göreve otomatik olarak ilgili grubu ekler
  5. Diğer simgeler
  6. Bir çok düzeltme ve iyileştirme

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Simple Radio – Free Live FM AM Full 3.7.1 – Simple Internet Radio app for Android! Download

[Simple Radio – Free Live FM AM v3.7.1 [Unlocked – Simple Internet Internet Radio application …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir