Disney Heroes: Battle Mode 2.0.02 Full Apk +Mod for Android

Disney Heroes Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 347.125 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Batık-It Ralph, Oyuncak Hikayesi, Aslan Kral, Zootopia, Canavarlar, Inc, Noel Öncesi Kabus, İnanılmazlar, Tron: Miras ve Disney’den Pixar kahramanlarının oynadığı bu savaş dolu strateji RPG’de yasak yok Daha. Tehlikeli bir dijital dünyada savaşın ve en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının yardımıyla kötü bir virüsten kurtarın!

Batığı-Ralph ve Vanellope von Schweetz devasa bir dijital şehir içinde gizemli yeni bir RPG oyununun kilidini açmak için bir Beta Anahtarı buldular – biri kaosa sürüklendi! Yakında The Incredibles’ten Elastigirl gibi şehre çekilen diğer kahramanlarla tanışıyorlar, hepsi de ekip oluşturma ve kaybolan düşman Creeps’le savaşmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyorlar. Şef Bogo, Elastigirl’in kocası Mr. Incredible ve daha fazlası gibi güçlü Disney & Pixar karakterlerinin kendilerinin virüsle bozulmuş sürümlerine karşı çıktıkça zorlaşıyor.

Aladdin, Buzz Lightyear, Stitch, Mickey Mouse, Timon & Pumbaa, Hercules, Woody, Merlin, Captain Jack Sparrow ve diğerleri gibi kahramanlardan en zeki, en güçlü takımlarınızı bir araya getirin! Onları güçlü ekipmanlarla donatın ve diğer kahramanlarınızı kurtarmak için inanılmaz oranlara karşı savaşın. Düşmanla sürün, sürün, robot, ninja, büyücü, canavar ve iskeletle savaş. Kötü virüs her pikseli bozuyor, bu destansı çok oyunculu RPG’de kahramanların kendi arkadaşlarını ve ailesini bile onlara karşı çeviriyor.

Önemli

  • The Incredibles, Robin Hood, Karayip Korsanları, Oyuncak Hikayesi, Güzel ve Çirkin, Alice Harikalar Diyarında karakterleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 70’den fazla Disney ve Pixar kahramanıyla toplan ve savaş!
  • Bu çok oyunculu RPG yarışmasında kooperatif saldırı görevleri ve özel strateji kampanyaları için bir araya gelin.
  • Karakterlerini destansı yetenekler ve teçhizatla yükselt ve donat.
  • Kahraman fişleri ve rozetleri ticareti yapmak için pazara girin.
  • Yeni bir dijital dünyayı keşfedin ve diğer kahramanlarınızı kurtarmak için savaşın!

İndirme: Disney Heroes Apk MOD

Disney Heroes’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Kahramanımız 2 Yıl Yıldönümünü YENİ kahraman Minnie Mouse ile kutlayın!
  2. Yeni! Disney’in Mulan’ından Mushu.
  3. Guild Gifting, Challenger Seasons güncellemeleri ve daha fazlası!

Disney kahramanları hakkında özet APK

ad Disney kahramanları APK
Yayımcı PerBlue Eğlence
En son sürüm 2.0.02
Platformlar Android 4.1
paket com.perblue.disneyheroes
İndirme: Orijinal Disney Kahramanları APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir