Disney Heroes: Battle Mode 2.0 Full Apk +Mod for Android

Disney Heroes Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 344.671 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Batık-It Ralph, Oyuncak Hikayesi, Aslan Kral, Zootopia, Canavarlar, Inc, Noel Öncesi Kabus, İnanılmazlar, Tron: Miras ve Disney’den Pixar kahramanlarının oynadığı bu savaş dolu strateji RPG’de yasak yok Daha. Tehlikeli bir dijital dünyada savaşın ve en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının yardımıyla kötü bir virüsten kurtarın!

Batığı-Ralph ve Vanellope von Schweetz devasa bir dijital şehir içinde gizemli yeni bir RPG oyununun kilidini açmak için bir Beta Anahtarı buldular – biri kaosa sürüklendi! Yakında The Incredibles’ten Elastigirl gibi şehre çekilen diğer kahramanlarla tanışıyorlar, hepsi de toplanan ve sürünen düşman Creeps’le savaşmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyorlar. Şef Bogo, Elastigirl’in kocası Mr. Incredible ve daha fazlası gibi güçlü Disney & Pixar karakterlerinin kendilerinin virüsle bozulmuş sürümlerine karşı çıktıkça zorlaşıyor.

Aladdin, Buzz Lightyear, Stitch, Mickey Mouse, Timon & Pumbaa, Hercules, Woody, Merlin, Captain Jack Sparrow ve diğerleri gibi kahramanlardan en zeki, en güçlü takımlarınızı bir araya getirin! Onları güçlü ekipmanlarla donatın ve diğer kahramanlarınızı kurtarmak için inanılmaz oranlara karşı savaşın. Düşmanla sürün, sürün, robot, ninja, büyücü, canavar ve iskeletle savaş. Kötü virüs her pikseli bozuyor, bu destansı çok oyunculu RPG’de kahramanların kendi arkadaşlarını ve ailesini bile onlara karşı çeviriyor.

Önemli

  • The Incredibles, Robin Hood, Karayip Korsanları, Oyuncak Hikayesi, Güzel ve Çirkin, Alice Harikalar Diyarında karakterleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 70’den fazla Disney ve Pixar kahramanıyla toplan ve savaş!
  • Bu çok oyunculu RPG yarışmasında kooperatif saldırı görevleri ve özel strateji kampanyaları için bir araya gelin.
  • Karakterlerini destansı yetenekler ve teçhizatla yükselt ve donat.
  • Kahraman fişleri ve rozetleri ticareti yapmak için pazara girin.
  • Yeni bir dijital dünyayı keşfedin ve diğer kahramanlarınızı kurtarmak için savaşın!

İndirme: Disney Heroes Apk Full

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Disney Heroes’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Kahramanımız 2 Yıl Yıldönümünü YENİ kahraman Minnie Mouse ile kutlayın!
  2. Yeni! Disney’in Mulan’ından Mushu.
  3. Guild Gifting, Challenger Seasons güncellemeleri ve daha fazlası!

Disney kahramanları hakkında özet APK

ad Disney kahramanları APK
Yayımcı
En son sürüm 2.0
Platformlar Android 4.1
paket com.perblue.disneyheroes
İndirme: Orijinal Disney Kahramanları APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir