Disney Frozen Adventures 5.0.1 Apk Mod for Android Full

Disney Frozen Adventures Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 74.592 kişi oy kullandı.

genel bakış

Disney’in Karlar Ülkesi heyecan verici yeni bir maç 3 bulmaca macera hayat buluyor. Disney’in Frozen & Frozen 2 filmlerine dayanan yepyeni bir oyunda Krallığı inşa ederken, yenilerken ve dekore ederken Elsa, Anna ve Olaf’a katılın. Tüm maç-3 bulmaca oyunları oynarken Arendelle Krallığı ve ötesini tasarlayın ve süsleyin.

Sizi Arendelle ve tüm Dondurulmuş dünyadaki yeni ve tanıdık yerlere götüren yepyeni bir Dondurulmuş macerayı keşfedin ve bu maceraya atılın. Bu şaşırtıcı dekorasyon oyununda malzemeleri toplamak için Oaken’in Ticaret Postası görevlerine atılın. Yüzlerce maç-3 oyunu oynayın ve kaleyi süslemek ve muhteşem görünmesini sağlamak için kar taneleri kazanın!

Önemli

  • DONDURULMUŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN: Dondurulmuş Dünya’da Arendelle ve ötesindeki yeni ve tanıdık yerleri keşfedin.
  • HEYECANLI MAÇ 3 PUZZLES OYNA: Bu yeni oyunda yüzlerce maç üç bulmaca oyna.
  • İNGİLTERE ÖZELLEŞTİR: Bu dekorasyon oyunda kale güzel yapmak için kar taneleri kazanın.
  • YENİ BİR DONDURULMUŞ MACERA ÜZERİNE EMBARK: Anna, Elsa ve Olaf ile birlikte filmlerin ötesinde Karlar Ülkesi hikayesine devam edin.
  • HER ZAMAN YENİ BİR ŞEY: Aksiyonu heyecanlandıracak sürekli etkinlikler! Maç üç bulmacayı çözerek özel oyun içi ödüllerin kilidini aç.
  • DONDURULMUŞ KARAKTERLER İLE OYNA: Anna, Elsa, Olaf ve daha fazlasıyla oyna ve etkileşimde bulun! Kristoff ile ormana maceraya atıl ve Oaken’ın Ticaret Postasına git.

İndirme: Disney Frozen Adventures Apk APK

Disney Frozen Adventures’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Prison Escape Puzzle: Adventure 8.0 Android! Full Download

Prison Escape Puzzle: Adventure v8.0 – An interesting puzzle game “The riddle of escape from …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir