Discord 19.1 Apk- Mod for Android Full

Discord Mod bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 961.977 kişi oy kullandı.

genel bakış

Özellikle oyuncular için tasarlanmış metin, video ve sesli iletişim için en iyi platformlar arası sohbet uygulaması olan Android Discord’a hoş geldiniz . Dünya çapında 250 milyondan fazla oyuncu tarafından kullanılıyoruz.

Arkadaşlarınızla oyun oynamak, takımlar düzenlemek, takım arkadaşları, LFG bulmak ve oyun topluluklarına katılmak için güvenli sohbet kanalları oluşturun. Battle Royale veya MOBA, FPS veya RPG oynayın veya flamalar veya esporları takip ederseniz, sizin ve oyun klanınızın konuşmak istediğiniz her şey için kolayca bir grup sohbeti başlatabilirsiniz.

Önemli

Tüm oyun ihtiyaçlarınız için arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak mesaj gönderin, arayın ve sohbet edin: Apex Legends oyun oturumlarını koordine etmekten League of Legends oyun metalarını tartışmaya ve CS: GO takım etkinliklerini düzenlemeye ve Hearthstone hakkında mesaj vermeye kadar her şey. Kendi resimlerinizi ve GIF’lerinizi bile yükleyebilirsiniz.

İster kişisel Fortnite ekibiniz için bir sohbet sunucusu olun, ister büyük bir çevrimiçi Dota 2 koçluk topluluğu olun, Discord sizi bekliyor. DM arkadaşları bire bir, yalnızca gizli bir davet klanında grup sohbeti yapabilir, hatta herkesin katılabileceği herkese açık bir kanal açabilir. İstediğiniz sayıda sunucuya katılabilirsiniz!

Arkadaşlarınızı konuşmaya davet etmek, bir bağlantıyı kopyalamak / yapıştırmak kadar basittir. Takım arkadaşlarınız benzersiz sunucu bağlantınızı açtığında, anında ses veya metin sohbet grubunuza eklenirler, böylece hemen oyun oynamaya başlayabilir, World of Warcraft baskınlarını organize edebilir ve Roket Ligi arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.

Discord uygulaması , loncalarınızı dilediğiniz gibi düzenlemenize yardımcı olacak araçlarla doludur. Her sunucuya konu tabanlı kanallar ekleyerek sohbetleri toplayın ve onlara özel izinler veya mod güçleri vermek istiyorsanız üyelere rol atayın. Ayrıca, belirli klan üyelerini tek bir etiketle aynı anda mesaj gönderebileceğiniz gruplara ayırabilirsiniz.

Her boyuttaki gruplar Discord’da gelişir. Aslında, binlerce takipçisi için haber, anket, hediye ve tartışma konusu yayınlamak için oyun geliştiricilerinin, Reddit topluluklarının, Twitch yayıncılarının, YouTube içerik yaratıcılarının ve oyunla ilgili sayısız ilgi grubunun tercih edilen iletişim uygulamasıyız.

Birisi size Overwatch oynatmak için DM gönderdiğinde veya etiketlediğinde, ancak MTG Arena grubunuzda teori hazırlama hakkında büyük bir tartışma olduğunda bilgilendirilmek ister misiniz? Ne tür mesajlar için uyarı alacağınızı tam olarak kontrol etmenizi sağlayan ayrıntılı sunucu bildirim ayarları ile bu kolay.

İndirme: Discord Mod APK

Discord’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Doğrudan arama aldığınızda bazı yeni süslü bildirimler eklendi.
  2. Nitro ve Boosting ekranlarında yeni bir kat boya vardı.
  3. Discord sunucunuza bir bozuk para atın: Artık destek satın alabilirsiniz!
  4. Sesin şu anda ele alınması gereken bluetooth veya kablolu kulaklıklardan çıkmamasıyla ilgili bazı sorunlar vardı. Bilmemize izin ver!
  5. Ses kanalındaki bir kullanıcıyı tıklatarak her bir katılımcı için çıkış ses seviyesini tekrar kontrol edebilirsiniz!

Discord APK hakkında özet

ad anlaşmazlık
Yayımcı Discord Inc.
En son sürüm 19.1
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir