Dirt Trackin Sprint Cars 3.0.7 Apk Mod for Android Download

Dirt Trackin Sprint Cars Mod bir Yarış Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 1.021 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dirt Trackin ‘yaratıcılarının uzun zamandır beklenen Sprint Araba oyunu sonunda burada! Büyük Blok Modifiye, 410 Kanatlı, Kanatsız ve Midget otomobilleri ile tüm rekabet seviyelerini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Önemli

 • Dünyanın farklı bölgelerini kapsayan 8 gerçek ve kurgusal parça.
 • Her 4 sınıfta da Gerçek Dünya Sürücüleri.
 • Son Derece Rekabetçi Çok Oyunculu mod, arkadaşlarınızla, düşmanlarınızla yarışın ve dünyanın en iyilerine karşı nasıl biriktiğinizi görün!
 • Kariyer Modu: Amerika Birleşik Devletleri’nden Avustralya’ya doğru ilerleyen 108 yarış modunda yarışın, her seriyi bir sonrakine geçmek için kazanmanız gerekir. Basit, kazan ve geldin. Midgets’tan Full Blown 410 Wing Sprints’e kadar rütbeleri kazan ve ödüllerin kilidini aç!
 • Yolunuzu kontrol edin: Ok, Eğim veya sanal dokunmatik direksiyon arasından seçim yapın.
 • Day/Night/Dusk racing modes, pick your time of day to race!
 • Time to get dirty! Your car will not only get mud splatter and you will need to use tear offs, but your car will also build dirt as you race, just as a real car would on the track.
 • Stats tracking and XP. Track your stats throughout the entirety of your racing career, whether it be Single Player, Multi-Player, or Career, rack up your wins and top 5’s and track your overall skill progress! Earn XP points for races won, Career series completed, and big bonuses for completing career mode.

İndirme: Dirt Trackin Sprint Cars Apk APK

Dirt Trackin Sprint Cars’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Bu güncellemede, tüm arabalarda slayt ve köşe çıkışlarına daha fazla denge sağlayan bir ayar yaptık, aynı zamanda arabalardaki gaz kelebeği sorunlarını da düzelttik.
 2. Slayt İş Şehrinin Düz tutma yeri düzeltildi
 3. Bazı otomobillerdeki eksik direksiyon simidi düzeltildi.
 4. Geliştirilmiş AI ve Insane’yi çok daha rekabetçi hale getirdi.

Dirt Trackin Sprint Cars hakkında özet APK

ad Dirt Trackin Sprint Arabaları
Yayımcı Bennett Yarış Simülasyonları LLC
En son sürüm 3.0.7
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir