Designer City 2 1.20 Full Apk +Mod for Android

Designer City 2 Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 5.746 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Bu ücretsiz şehir kurma oyununda başarılı bir şehir inşa etmek için, yaşamak için evler, kınamak, apartmanlar ve gökdelenler inşa ederek sakinleri çekmeniz gerekecek. Yerleştikten sonra iş fırsatlarına ihtiyacınız olacak, ayrıca çalışabilecekleri işletmeler ve endüstri inşa etmek. Çalışanlarınızı mutlu etmek için barlar, restoranlar, tiyatrolar, stadyumlar ve diğer eğlence tesisleri ekleyin. Şehir silüetinizi süslemek için yüzlerce gökdelen ekleyin.

Sakinleriniz kirli bir kasabada yaşamak istemezler, bu nedenle şehrinizi dikkatlice bölmek ve şehrinizi dünyanın dört bir yanından bol ağaç, park ve gerçek hayat ikonik binalarıyla süslemeniz önemlidir. Şehriniz için güç ve su kaynaklarını yönetin, çöpleri boşaltın ve şehrinizi beslemek için yiyecek üretmek için araziyi tarlayın.

Mutlu sims daha fazla çalışacak ve şehir silüetinizi geliştirmek ve geliştirmek için daha fazla gelir yaratacaktır. Vatandaşlarınızı hem gündüz hem de gece hareket ettirmek için bu şehir kurucu oyununda büyük ulaşım ağlarını yönetin. Endüstriyi artırmak için büyük limanlar ve havaalanları inşa edin ve bu bir şehir kurma oyununda seyahat edin.

Önemli

Manzarayı istediğiniz gibi şekillendirin. Nehir, göl ve kıyı şeridi oluşturmak için araziyi alçaltın. Yükseltilmiş arazi, tepeler ve dağlar oluşturmak için kaldırın. Şehir kurma oyunlarında tamamen benzersiz!

Bu şehir kurucusunda zirveye çıkıp yol alırken ‘düşük poli’ sanat tarzının tadını çıkarın. Bu şehir kurucu oyununda hayalinizdeki şehir silüetini oluşturmayı bitirdiğinizde şehir silüetiniz nasıl görünecek?

Designer City 2 size kendi şehrinizi tasarlama ve inşa etme özgürlüğünü sunar. Şehir binanızı dilediğiniz gibi planlayın ve geliştirin. Kendi hızınızda, kendi tarzınızda ve kendi yönünüzde bir şehir kurma oyunu. Bu çevrimdışı veya çevrimiçi bir kasaba oyunu inşa oyna. Mükemmel şehir silüetinizi tasarlayın ve muhteşem bir şehir yapın.

Rekabetçi bir şekilde oynayın ve birden fazla şehir kurma lider kurulunun en üstüne gidin ve ilham almak için dünya çapındaki diğer kasaba ve şehirleri ziyaret edin. Eğer şehir kurma oyunları seviyorsanız o zaman bu sizin için şehir kurma oyunu. Mutlu tasarımlar!

Designer City 2, Designer City ‘city builder games’ serisinin son taksitidir.

İndirme: Designer City 2 Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Designer City 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Designer City 2 APK hakkında özet

ad Tasarımcı şehir 2 APK
Yayımcı
En son sürüm 1.20
Platformlar Android 5.0
paket com.spheregamestudios.designercity2
İndirme: original Designer City 2 APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir