DESERTOPIA Mod Apk 3.6.5 Full

DESERTOPIA Mod Apk , finansal tekniği ve hayatta kalmayı harmanlayan dikkat çekici bir spordur. Arsaya göre, birincil karakter bir adaya rastlayana kadar okyanusu dolaşır. Adada bir şey yoktur ve bireylerin önceki varlığı sadece bir değirmeni hatırlatır. Tüketicinin görevi, adayı iyileştirmenin yanı sıra adayı ele almak olacaktır. Yabancı parayı almak için değirmene tıklamanız gerekiyor. Dönüyor olsa da, muhtemelen adayı ihtiyacınız olan herhangi bir şekilde geliştirebilirsiniz. Bu şekilde, ada yeşillikler, hayvanlar ve farklı konulardaki bir konu türünde tamamen farklı nesnelerle doldurularak gelişecektir. Düzeni korumanın bir yolu olarak ele alınmaları gerekecek.

Desrtopia – katılımcıya adaya gitmesini, yaşamı yaratmanız ve muhteşem dünyayı keşfetmeniz gereken yer olan nadir bir simülatör. Ek olarak burada muhtemelen bölgenin panoramasını değiştirebilir, çok çeşitli binalar inşa edebilir ve oyundan faydalanabilirsiniz. Tüketicinin tasarrufunda, muhtemelen ada vahşi yaşamının ayırt edici temsilcileri olacak olan çok çeşitli tamamen farklı ürün ve hayvanlar olacaktır. Zorluk, gerçek bir Yaratıcı gibi hissedebileceğiniz ve yaratıcılık olayını teşvik edebileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, spor birkaç dakika boş zaman geçirmeye yardımcı olabilecek iyi bir eğlence.

DESERTOPIA – bu sporda gerçek bir kaşif olmak ve bir çöl adasına gitmeniz mümkündür, ancak bu adada sadece bir izleyici olmayacaksınız, ancak bunun yanı sıra kaderini de etkileyebilecektir. sakinleri. Başlangıçta, bu ada muhtemelen tuhaf bir çöl olacak. Bununla birlikte, doğayı tekrar hayata taşımak için onu yağmurla sulamanız ve değirmeni kendiniz adaya çevirerek elde edebileceğiniz canlılık istediğiniz bir yol olarak mümkündür.

Android için DESERTOPIA , son derece şık grafikler, çok formlu oyun, büyüleyici entourage ve derin anlamına gelen zarif bir simülatördür. Bu ve farklı nitelikler, hevesli oyuncular arasında spor tanımayı tanıttı ve eleştirmenlerden ödül aldı. Zorluk, hevesli oyunculara ekosistemde oynadıkları işlevi ve onların ve tüm insanlığın atmosfer üzerinde nasıl bir etkiye sahip olduğunu açıkça anlamalarını sağlar. Tüm adayı yönetimlerinin altına alacaklar. Üzerinde Tanrı gibi olacaklar ve bahşiş sonucunun ne olacağı onlar tarafından belirlenir. Ancak bir duraklama ve sessiz bir yansıma için umut etmeyin. Bütün parti akıyor ve değişiyor, bu yüzden hareketle acele etmek daha yüksek.

DESERTOPIA karşı gezegende yaşamın gerçekten sevimli bir simülatörü Bu simülatör, güzel ve farklı grafikleri ve sporun sakin ritminin bir sonucu olarak çeteden öne çıkıyor. Sporun hareketi, dünyanın nasıl gelişeceğini belirlediğiniz yer olan yerli ve tanıdık gezegenimizin dış mekanlarında ortaya çıkıyor. Bir çöl veya yoğun ormanlar oluşturun – hayvanları yerleştirin veya yok olmaya bırakın. Bununla birlikte, dünyanın kendisinin düzenli olarak değişebileceğini unutmayın. Sporda 50’den fazla hayvan türü ve 10 tamamen farklı manzara var. Hepsini kullanabiliyor musunuz?

Download links

Mod Apk

Mirror #2 (MOD)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir