[Paid] Demon’s Rise 16 Full Apk- Data for Android

Demon’s Rise hakkında özet

ad İblis yükselişi APK
Yayımcı
En son sürüm 16
Platformlar Android 6.0
paket com.WaveLightGames.DemonHuntersSagaDungeonHellDragon
İndirme: original Demon's Rise APK

Sevgili dostlar, size Demon’un Rise APK’sının OBB ile en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 10.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Demon’un Yükseliş MODu için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0, toplam 552 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Angor antik kentinin derinliklerine girin ve savaşa hazırlanın. Maceracıların bir paralı asker partisi oluşturun, kılıçlar, haydut büyücüler ve suikastçılar satın ve eski vatanlarını geri almaya çalışan bir Cüceler ordusuna katılın. Goblinlere, ölümsüzlere, ratmenlere ve ibadet ettikleri iblis lordlarına karşı acımasız bir kampanyada savaşın.

Demon’s Rise oyuncuların bir yeraltı şehrinin bağırsaklarında altı kahramanlık bir partiye liderlik etmesi gereken sıra tabanlı bir taktik oyundur. Savaşlar, arazi ve örtünün doğru kullanımının büyü veya saldırı seçimi kadar önemli olduğu yoğun işlerdir.

Önemli

SAVAŞLAR: 85 zorlu seviyede savaşın… 35 seviyeli bağlantılı bir kampanya ve 50 devriye görevi.

KARAKTERLER: 30 oynanabilir karakter sınıfından altı kahramandan oluşan bir grup seçin. Her sınıfın kendine özgü güçlü yönleri, zayıf yönleri ve özel yetenekleri vardır.

ÖDÜLLER: Eski krallığın hazinelerini ortaya çıkarın… altın veya binlerce olası silah, zırh parçası ve eser bulun. Kahramanlarınızı güçlendirmek veya satmak ve daha uygun bir şey satın almak için onları donatın.

DENEYİM: Kahramanların savaşırken deneyim kazanır, seviye atlar ve güçlü yeni büyü ve yeteneklerin kilidini açar.

KAPAK / TERRAIN: Pozisyon zaferin anahtarıdır. Kahramanlarınızı koruma için kapağın arkasına veya ekstra güç için büyülü bir tapınağın yanına yerleştirin.

MORALE: Kahramanlarınız ve düşmanları, savaşın kötü gittiğini gördüklerinde ya da müttefiklerin kesildiğini görürlerse bir savaşçı öfkesine girdiklerinde panik yapabilirler. Güçlü kahramanlarınızın daha zayıf olanlara cesaret verebileceği sıkı bir savaş çizgisi oluşturun ve korkutmayı düşmanlarınıza karşı bir silah olarak kullanın.

YETENEKLER: Sihirbazlar ateş topları başlatabilir, koruyucu servisler yapabilir veya güçlü canavarları yardımlarına çağırabilir. İllüzyonistler düşmanlarını anahtarlama taraflarına kandırabilir ya da sebepsizce panik yapabilirler. Güçlü savaşçılar savaş sırasında güçlü silah saldırıları yapabilir, çılgına dönebilir veya kendilerini iyileştirebilirler. 30 oyuncu sınıfı ve karşılaşacağınız düşmanların çoğu bu yetenekleri yerine getirebilir ve yenilgiyi zafere dönüştürmek için kullanabilir.

Demon’un Yükselişini indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.


önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Demon’s Rise OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.WaveLightGames.DemonHuntersSagaDungeonHellDragon” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

16 sürümündeki yenilikler

  1. Uyarlanabilir Simge ile güncellendi
  2. Küçük hata düzeltmeleri
  3. İzin isteği işleminin kurallara uygun olması düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir