Delight Games 14.2 Apk Mod (Premium Library) for Android

Delight Games Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.9 puan aldı, toplam 4.244 kişi oy kullandı.

genel bakış

Delight Games’te yeniyseniz “Etkileşimli romanlar mı? Ama okumayı sevmiyorum. ” Bunu, göze çarpan bir sesle bile söyleyebilirsiniz (ummamıza rağmen).

Nefret edenler için bile, şimdi okumak bağımlılık yapar çünkü Delight Games interaktif romanları ile ana karakter için seçimler yapar, hikayeyi değiştirir, istatistiklerinizi değiştirir ve hayatta kalmaya çalışırsınız. Sonuna kadar getirebilir misin? Eğer öyleyse, ne tür bir puan ve rütbe alabilirsiniz?

Fantezi, korku, gizem, macera, hatta biraz romantizm. Kendinizi yeni dünyalara bırakın!

Etkileşimli kurgudan hoşlanıyorsanız veya tipik ruh emici mobil oyunlardan farklı bir şey denemek istiyorsanız, bu sizin için ULTIMATE indirmesidir!

Önemli

  • 70+ Seçim tabanlı etkileşimli birimler. Tüm mikro işlemler olmadan kilidi açıldı.
  • Reklamsız.
  • Premium oyun güncellemeleriyle başka yerden daha önce düzenli olarak yeni gamebook’lar edinirsiniz.
  • Hayır wifi, sorun değil.
  • Küçük indirme ve pilinizde kolay.
  • Artık görme engelli kullanıcılar tarafından erişilebilir (ör. Talkback uyumlu).

İndirme: Delight Games Apk APK

Delight Games’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

  1. Rogue’un Seçimi 16 Yayında! Bana yazım hataları düzeltildi. Ross ve Peter bana yazım hatası gönderdikleri için teşekkürler.

Mod İndir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir