Defense Zone 3 HD 1.3.5 Apk +Mod +Full Data for Android

Defense Zone 3 hakkında özet

ad Savunma bölgesi 3 APK
Yayımcı ARTEM KOTOV
En son sürüm 1.3.5
Platformlar Android 4.1
paket net.defensezone3
İndirme: original Defense Zone 3 APK

Defense Zone 3 Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 187.822 kişi oy kullandı.

Popüler aksiyon / strateji oyununun uzun zamandır beklenen devam filmine hoş geldiniz! Yeni silahlar, manzaralar ve seçenekler bolca! Her oyun oturumu artık daha dinamik ve şaşırtıcı.

Oyunun çekirdeği hala aynı: tüm düşman orduları savunmanızda acele ederek onları herhangi bir şekilde yok etmeye çalışıyor. Ama şimdi her zamankinden daha güçlü ve çılgınlar.

Tamamen yeni tip silahların yanı sıra eski, zaman testli kulelere erişebileceksiniz. Mevcut bütçenizi nasıl harcayacağınıza karar vermek size kalmıştır. Yeni kuleler inşa etmeli veya sahip olduklarınızı yükseltmeli ve güçlendirmeli misiniz? Taretler, saldırı menzili, atış hızı ve hasar türüne göre değişiklik gösterir. Kazanmanın tek yolu onları birleştirmek, böylece birbirlerini tamamlar ve güçlendirir.

Esnek zorluk ayarları, her oyuncunun oyundan mümkün olduğunca fazla keyif almasını sağlayacaktır. Deneyimli bir komutansanız, bir saniyenin bir kısmının bile başarı için hayati olduğu ve her şeyin taretlerinizi akıllıca seçme ve düzenleme yeteneğinize bağlı olduğu acımasız, yoğun savaşları seveceksiniz. Yeni bir oyuncuysanız, kendinizi ciddi savaşlar için kolayca eğitebilir ve hazırlayabilirsiniz.

Her iki şekilde de, düşünceli tasarlanmış haritalar ve çok çeşitli taretler size neredeyse sonsuz taktik seçenekleri sunacaktır. Çarpıcı, ayrıntılı manzaralar, özenle çizilmiş kuleler ve inanılmaz özel efekt sayesinde, gözlerinizi ekrandan çıkaramazsınız.

Kule istatistikleri, düşman gücü, arazi özellikleri ve özel silahlar dahil olmak üzere oyunun tüm yönleri titizlikle dengelenmiştir. Çok kolay bir oyundan asla sıkılmayacaksınız. Her seviye size meydan okuyacak. Meydan okumayı kabul etmeye hazır mısınız?

Önemli

  • Dört zorluk seviyesi
  • Sekiz çeşit kule
  • Hava Saldırılarından Nükleer Bombalara kadar sekiz özel yetenek
  • Değişik mevsimler ve manzara türleri
  • 20’den fazla dil desteği

Savunma Bölgesi 3’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Defense Zone 3 OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Net.defensezone3” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir