Defense Legend 2.2 Mod Full APK

Defense Legend 2.2 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Savunma Efsanesi
Yayımcı GCenter
En son sürüm 2.2
Platformlar Android 2.3.3
Paket com.GCenter.Defense.Legend

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Defense Legend APK’sının son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Defence Legend MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,1 puan aldı ve toplamda 2.946 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Dünya son derece tehlikeli bir durumda. Dünya komplosunu işgal eden karanlık güçler. Askeri komutan olmak ve komployu durdurmak için beceri stratejilerini ve taktiklerini geliştirelim. Savunma efsanelerinin efsanevi komutanı olduğunu iddia ediyorsun.

Defense legend Mod , güzel grafiklerle yepyeni bir dünya yaratan klasik bir savunma oyunudur.
Doğru silahları ve doğru yeri seçmek, savunma efsanesindeki başarılı savunma taktiklerinin anahtarıdır.

Öne Çıkanlar

  • 7 savunma silahı, 4 kez yükseltme.
  • 22 harita.
  • 16 tank.
  • Haritayı çeşitlendirin, asla sıkılmayın.

Savunma oyunu, oyuncuların kaleyi makul tutan, kulenin gücünü başarılı bir şekilde korumak için gücünü artıran bir strateji vermesini gerektirir. Oyuncuların kule sayısına dikkat etmesi gerekir. Gücü için para toplamak için yeterli sayıda kuleye ihtiyacınız var. Defence legend Apk’in size kule savunması konusunda yeni bir deneyim getireceğini umuyoruz . Kule savunma oyununda her oyuncunun özel taktikleri olacak. Kule savunmasının oyunculara verdiği ilginç bir şey.

Defense Legend APK Mod Son sürümü indirin

Defense Legend’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.2 sürümündeki yenilikler

Oyun için optimize edildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir