Deep Town: Mining Factory 4.4.4 Full Apk + Mod for Android

Deep Town Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 338.985 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Deep Town Mod , bir yapay zeka olarak oynadığınız, sadece toplamak, inşa etmek ve çoğaltmak amacıyla bir bilim kurgu strateji oyunudur.

Önemli

Bir gezegenin kabuğu çok derin, farklı metaller, taşlar ve nadir bulgular ile dolu. Sizinki gibi yüksek teknoloji ürünü bir kazma sistemi, delici robotlar, kriyojenik dondurma teknolojileri, yangın patlamaları ve diğerleri gibi tonlarca farklı teknolojiyi kullanarak herhangi bir kayayı delebilir.

Binalar yapın, kaynakları otomatikleştirin, metalleri ısıtın ve dövün, eşyaları üretin, Verimli fabrika boru hatları oluşturun ve kâr için bir şeyler satın! Steampunk fikirli botların bir yeraltı kasabası olan kendi dünyasını inşa et.

Tek kelime – arkeoloji. Kazma yolculuğunuzda – mağaraları bulun ve içinde ne olduğunu görmek için kaşif botları gönderin, gezegeninizin geçmişinin arkasındaki gizli hikayeyi ortaya çıkarın ve uzun süredir soruyu cevaplayın – biz neredeyiz?

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

İndirme: Deep Town Mod APK

Deep Town’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. İnsanlık yiyecek arayışı düzeltmesi
  2. Bellek optimizasyonları
  3. Performans optimizasyonları
  4. Çeşitli Kilitlenme düzeltmeleri ve Hata düzeltmeleri

Deep Town APK hakkında özet bilgi

ad Derin kasaba APK
Yayımcı Rockbite Oyunları
En son sürüm 4.4.4
Platformlar Android 4.1
paket com.rockbite.deeptown
İndirme: Orijinal Deep Town APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir