Decisions: Choose Your Interactive Stories Choice 3.7 Apk Unlimited Gold Mod for Android Download

Kararlar Mod bir Rol Oynayan Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 152.964 kişi oy kullandı.

genel bakış

Son derece başarılı Friends Forever Hikayeleri, Kararlar – İnteraktif Hikayelerinizi Seçin yaratıcılarından Seçim, sizi bir kalp atışına bağlayacak görsel olarak sürükleyici yeni bir oyundur!

Kaderin dizginlerini ellerinize alabileceğiniz ve kendiniz karar verebileceğiniz birden fazla bölüm hikayesinin olduğu bir dünyaya çekilin – ödün vermeden, yargılamadan ve geri çekilmeden. Hayatını istediğin gibi yaşa. Her bölümde cesur bir karar verin ve hikayenizin nasıl geliştiğini izleyin. Ruh halinize uygun bir türü okuyun – genç drama, rom-com veya gerilim. Seçebileceğiniz unutulmaz oyunlarınız var!

Eğlenceli ve şaşırtıcı kıvrımlar sunan hikaye macera oyunlarına devam etmeye hazır olun. Üniversite dramasını deneyimleyin, tekrar aşık olun veya gizli gündemleri ortaya çıkarın. Seçimler yapın, heyecan verici bölümlerden geçin, farklı hayatlar yaşayın ve benzersiz sonuçların tadını çıkarın. Kesinlikle kaderini kontrol etmenin keyfine varacaksın. Şimdi başla!

Kararlar – İnteraktif Hikayelerinizi Seçin Seçim, her bölümün başından sonuna kadar sizi bağlayacak inanılmaz etkileşimli bir deneyim için ekranınızda açılan seçeneklerle noktalanan görseller ve animasyonlarla hikayeler sunar.

Önemli

  • Karakterinizi özelleştirin.
  • Birden çok bölüm seçeneği.
  • Heyecan verici giydirme seçenekleri.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli türler.
  • Görsel olarak ilgi çekici hikayelerde kararlarınızı verin

İndirme: Decisions Mod APK

Kararları indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Mod bilgisi

  1. Sınırsız Altın Para
  2. Sınırsız Hareket

Ne var ne yok

YENİ HİKAYE: Portekizce olarak mevcuttur İspanyolca Fransızca İtalyanca Rusça Almanca Endonezyaca Türkçe Arapça Korece Hollandaca Fince Vietnamca Tayca Lehçe ve Rumence

Kararlar hakkında özet APK

ad kararlar
Yayımcı Games2win.com
En son sürüm 3.7
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir