Decathlon Coach 2.0.10 Apk- Mod for Android Download

Decathlon Antrenör Mod Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.6 puan aldı, toplam 23.318 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yeni Decathlon Coach uygulaması mevcuttur ve tüm ihtiyaçlarınızı ve spor hedeflerinizi karşılar! Şüphesiz en sevdiğiniz ücretsiz spor antrenörü olacak.

Önemli

Bir ısınma seçin ve ayak yarışlarında kendi bölünmüş seanslarınızın oluşturulması (yoğun ve ılımlı çabaların değişimi) birkaç dakika içinde yapılır. O zaman sadece her eylem ve dinlenme aşamasının süresini ve kişiselleştirilmiş çalışmanızı oluşturacak tekrarları programlamanız gerekir.

İster koşu ister spor yürüyüşüne başlamak veya devam etmek istediğiniz alakart seansları sayesinde bir seansta ücretsiz spor antrenörünün tavsiyelerini alın. Vücudunuzu korumak ve güçlendirmek istiyorsanız, fitness egzersizleri veya vücut ağırlığı egzersizleri vardır. Gevşemek ve esneme yoluyla ağrıyı önlemek için pilates keşfedin. Kilo vermek, vücudunuzu korumak, hızınızı, gücünüzü veya dayanıklılığınızı artırmak istiyorsanız, birkaç hafta boyunca ücretsiz spor programlarına da gidebilirsiniz. En sevdiğiniz spor dallarında ilerlemek için mevcut tüm antrenmanları keşfedin!

Koşmaya başlarsanız, birkaç hafta içinde ritminizi bulmayı ve performansınızı artırmayı öğreneceksiniz. Eğer düzenli bir koşucuysanız ve 10km, yarı maraton veya maraton koşmak veya VMA veya kardiyoyu geliştirmek için antrenman yapmak istiyorsanız, programlar mevcuttur.

Kaplama, güçlendirme, gevşeme ve esnemeyi teşvik etmek için pilates halı egzersizleri ile başlayın ve ilerleyin. Aksi takdirde sırtınıza dikkat edebilir, vücudunuzu tonlandırabilir ve derin kaslarınızı aktive edebilirsiniz.

İndirme: Decathlon Coach Mod APK

Decathlon Coach’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Decathlon teknik direktörü APK hakkında

ad Decathlon Antrenör
Yayımcı Dekatlon
En son sürüm 2.0.10
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir