Day R Survival 1.663 Premium Apk + Mod for Full Android

Day R Survival Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 522.183 kişi oy kullandı.

genel bakış

Nükleer savaşla yok edilen kıyamet sonrası dünyada nasıl hayatta kalır ve radyasyondan kaçınır? Online rpg oyunlarında hayatta kalmak nasıl? Gün R hayatta kalma Modunda rol yapma oyunundan sonra çevrimiçi anlatın !

Radyasyon, açlık ve hastalık her tarafınızda. Nükleer savaştan sonra tüm ülkeyi geçmeli ve ailenizi kurtarmalısınız. Hayatta olup olmadıklarını veya radyasyon ve ölümcül virüsün zaten onlara ulaşıp ulaşmadığını kim bilebilir? Kıyamet sırrını ortaya çıkarın ve 1980’lerde SSCB’nin büyük topraklarında yürürken anılarınızı yeniden kazanın.

Kıyametten sonra hayatta kalmak kolay değil. Gerçek açlık oyunları ve ölü karakterlerle yüzleşmeniz gerekecek! Canavarlar, susuzluk, sayısız pandemik hastalıklar ve yaralanmalar, kan susuz düşmanlar – hayatta kalma strateji oyunlarında hepsiyle savaşmalısınız. Tüm kaynaklarınızı üretin: silahlar, giysiler ve nakliye.

Önemli

 • Hayatta kalan açlık, zombiler (zombi rpg oyunlarında olduğu gibi) ve pandemik radyasyon size telaşsız bir yürüyüş şansı vermez. Bu gerçek bir kendini deneme, hayatta kalmanın yolu zor olacak!
 • Değişen mevsimler, SSCB’nin dev haritası ve 2.700’den fazla farklı kasaba ve şehir. Ormanda hayatta kal ve hayvanları avla, ama dikkatli ol: sıçanlar bile seni ciddi şekilde yaralayabilir! Zombi rpg oyunlarının vahşi doğasını keşfedin!
 • Multicraft, edinme becerileri, yüzlerce işçiliği tarifleri, çok sayıda mühimmat.
 • Hayatta kalma yolunda heyecan verici görevler ve yardımcı müttefikler. Nükleer savaştan sonra açık dünyada hayatta kalın.
 • Mekanik, kimya, barınakta hayatta kalma ve çok daha fazlası.
 • Sohbet, eşya değişimi ve ortak dövüşlerle çevrimiçi mod. Çok oyunculu hayatta kalma strateji oyunları.

Özellikleri

 • Raft sistemi – kaynakları almak, avlamak, yararlı nesneleri veya silah bulmak ve hayatta kalma arayışı içinde kendi oluşturmak!
 • Hardcore barınak simülatörü
 • Çok oyunculu modda vahşi haritada gezinin
 • Macera oyunlarının zorluğunu seçin: sanal alan, gerçek hayat veya çevrimiçi

İndirme: Day R Survival Apk APK

Day R Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Hataların düzeltilmesi

Day R Survival hakkında özet APK

ad Gün R Hayatta Kalma
Yayımcı tltGames
En son sürüm 1,663
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Clash of Legions 1.606 – strategy-role-playing game “Battle of Legionnaires” Android +mod Download

Clash of Legions – Kingdom Rise v1.606 + Mod – Exciting strategy game “Legionnaires’ Battle” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.