Dawn of Isles 1.0.12 APK Mod Full

Down Of Isles Çekim ve dövüş oyunlarından sıkılanlar için , Dawn of Isles kesinlikle bir sonraki favori oyununuz olabilir. Hepsi çok büyük bir çok oyunculu çevrimiçi oyunda , çoklu türlerin kombine unsurları ile birlikte gelir . İncelememizle NetEase Games’ten bu muhteşem oyun hakkında daha fazla bilgi edinin .

Hikaye

Bu oyunda, kendi adasını müreffeh bir kasabaya inşa etmeye çalışan bir kahraman olarak oynayacaksınız. Ve bunu yapmak için, kaynak toplamak, eşya toplamak, zanaat araçları, binalar inşa etmek vb. Piyasada satmak için kendi ürünlerinizi bile oluşturabilirsiniz. Bu, oyuncuların neredeyse hiçbir şey satın almak zorunda kalmadan kendilerini sürdürebilecekleri bir dünya yaratır. Oyuncular ticaret yapabilir, etkileşim kurabilir, takım oluşturabilir ve heyecan verici görevlere katılabilirler. Dawn of Isles’da yapabileceğiniz tonlarca farklı şey var.

Özellikleri

İşte oyunun sunduğu en şaşırtıcı özelliklerden bazıları:

Basit ve sezgisel kontroller

Oyun, Android oyunlarında gördüğüm en basit ve sezgisel kontrol sistemlerinden bazılarını içeriyor . Dokunmatik kontrolleri ve hareketleri kullanarak Dawn of Isles oyuncuların kontrollerle sınırlı kalmadan aksiyonlara gerçekten dalmalarını sağlar. Buna ek olarak, önemli seçeneklerin ve özelliklerin çoğu akıllıca görüntülenir ve oyuncuların bir şeyleri anlamak için çok fazla zaman harcamadan bunlara hızlı bir şekilde erişmelerini sağlar.

Kamera görünümünüzü değiştirme

Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için Dawn of Isles, oyuncuların oyunu oynarken zahmetsizce yakınlaştırıp uzaklaştırmasını sağlar. Üçüncü şahıs görünümü ile güzel manzarayı keşfederken şeyleri daha net ve daha fazlasını görmek için yukarıdan aşağıya görünümü seçebildiğiniz için işler çok daha ilginç hale gelir.

Güzel ve etkileşimli ortam

Dawn of Isles gibi güzel ve etkileşimli ortamlarla pazarda neredeyse hiç MMO bulamazsınız. Burada günlük işlerini yapmak için koşturup NPC’ler var, evcilleştirilmeye hazır dost hayvanlar, vb.

Ayrıca, ağaçlar, kayalar, sular ve hayvanlar gibi doğal unsurlar son derece etkileşimlidir. Ahşap malzemeler için ağaçları kesebilir, kaya malzemeleri için kayaları parçalayabilir vb.

Savaşmak ve toplamak için harika canavarlar

Dawn of Isles’de oyuncular birçok farklı hayvan türüne tanıtılır. Ev kadar büyük veya ortalama köpek veya kediniz gibi küçük olabilirler. Her canavar, kendi güçleri ve yetenekleri ile birlikte gelir ve bu da birden fazla gücü kontrol etmelerini sağlar.

Bu hayvanları evcilleştirmek için becerilerinizi ve cazibelerinizi evcil hayvan olarak hizmet edecek şekilde kullanabilirsiniz. Onlara iyi bakın ve onlara uygun eğitim verin. Evcil hayvanlarınız savaşlarda son derece yardımcı olacaktır.

Ayrıca, Dawn of Isles’daki her hayvanın kendi evrim sistemi vardır. Evcil hayvanınızı iyi kaldırın ve oyunun ilerleyen saatlerinde güçlü bir hayvana dönüşebilir.

İhtiyacınız olan her şeyi ellerinizle yapın

Dawn of Isles’de çoğu şey oyuncular tarafından yaratılır. Tek ihtiyacınız olan malzeme, araçlar ve istediğiniz her şeyi yapmak için uygun beceriler. Evini inşa et, eşya yap, iksir yap vb. Bu eşyaları kendi iyiliğiniz için kullanabilir veya satabilir ve bir servet kazanabilirsiniz.

Değerli ödüller kazanmak için heyecan verici görevleri ve zorlukları tamamlayın

Dawn of Isles aleminin her yerinde eşya toplayabilirken, görev yapmak kesinlikle ihtiyacınız olanı elde etmenin en hızlı yoludur. İnşaat, işçilik, avcılık veya evcilleştirme gibi basit görevlerle başlayın. Görevlerinizi tamamladıktan sonra, değerli ödüllerinizi alabilirsiniz.

Güçlü düşmanlarla başa çıkmak için diğer oyuncularla takım kur

Ve büyük ödüller içeren zor bir görev hedefliyorsanız, güçlü düşmanlarla başa çıkmak için kendi ekibinizi oluşturmak harika bir fikir olabilir. Burada Dawn of Isles’da oyuncular bir partide kendi rollerine sahip olacaklar. Ya bir tank olabilir ve ekibinize zarar verebilir, düşmanlara ölümcül hasar verebilecek bir suikastçı, ekibinizi güçlendirecek ve koruyacak bir şifacı vb. Farklı takım kompozisyonları arasında geçiş yapın ve doğru zamanı doğru olanı seçin.

İlginç savaş sistemi

Başka hiçbir MMO oyununda görmediğiniz ilginç bir şey, Dawn of Isles’deki heyecan verici savaş sistemidir. Burada düşmanlarınızla uğraşırken büyük yardım sağlayabilecek evcil hayvanlarınızla savaşmayı seçebilirsiniz.

Ayrıca düşmanlara yıkıcı hasar verecek akıllı kombinasyonları da kullanabilirsiniz. Ve en önemlisi, daha güçlü bir yetenek oluşturmak için yeteneklerinizi birleştirebilirsiniz. Örneğin, daha güçlü bir patlama yaratmak için buz, rüzgar ve zehir oluşturmak için su ve rüzgarı birleştirebilirsiniz.

Son olarak, savaşınız üzerinde doğrudan etkileri olan temel sisteme dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, su saldırılarının ateş canavarları üzerinde daha fazla etkisi olacaktır, yangın saldırıları yaprak elemanlarına karşı etkilidir, vb.

Çok sayıda erişilebilir konuma sahip devasa bir dünya

Burada Dawn of Isles’de, kendi adanızın yanı sıra, çoğunlukla arkadaşlarınız olmak üzere diğer oyuncuların adalarına da erişebilirsiniz. Ekonomiyi nasıl inşa ettiklerini ve geliştirdiklerini görmek için ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, bölgedeki düzinelerce destansı yere tanıtılacaksınız. Burada destansı canavarlar ve koleksiyon ürünleri bulabilirsiniz. Bu yüzden onları denediğinizden emin olun.

Oynaması ücretsiz

Oyun şu anda yayın öncesi aşamada ve önümüzdeki birkaç hafta içinde dünyanın her yerinden oyuncular için geçerli olacak. Şu anda, oyunu Google Play Store’dan indirip yükleyerek oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz .

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Zelda Breath of the Wild oyununa çok benzeyen bu oyunda grafikler ve sanatlar bulmak sizi şaşırtacak. Bu yüzden bu oyun canlı grafikleri için şiddetle tavsiye edilir. Çevredeki manzaralar da oldukça duyarlı. Tüm bunlar oyunun grafik kalitesini yükseltmek için birleştirildi.

Buna ek olarak, oyun ayarlanabilir grafik kalitesiyle birlikte gelir, yani donanım hakkında çok fazla endişelenmenize gerek kalmadan oyunun birden fazla cihazda keyfini çıkarabilirsiniz.

Ses / Müzik

Oyun şu anda bir kısmında kısmi sesli diyalogları destekliyor ve yakın gelecekte tüm NPC’lerin diyaloglarını kapsaması bekleniyor. Bu gerçekten oyunun sürükleyici unsurlarına katkıda bulunacaktır. Buna ek olarak, hem savaşlar hem de günlük aktiviteler sırasında doğru ses efektleri ile oyuncular bu oyunu son derece bağımlılık yapacaktır.

OBB veri dosyası ile Dawn of Isles APK Nasıl Kurulur

  1. APK cihazınıza yükleyin.
  2. OBB dosyasını /Android/obb/com.netease.hdjygb dosyasına çıkartın . OBB dosyasının ( main.22.com.netease.hdjygb.obb ) ve ( patch.22.com.netease.hdjygb.obb ) com.netease.hdjygb klasöründe bulunduğundan emin olun .
  3. Oyunu tekrar başlatın. Zevk almak!

İndirme: Dawn of Isles Latest 1.0.12 Android APK

Yeniden düşünmeye gerek yok, bu oyun şu anda alabileceğiniz Android cihazlar için en iyi MMO oyunlarından biridir.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir