Dank Tanks 2.3.5 Apk Full Mod for Android

Dank Tankları hakkında özet

ad Dank Tankları
Yayımcı
En son sürüm 2.3.5
Platformlar Android 4.4
paket com.lilithgame.tgames.gp
İndirme: Orijinal Dank Tankları APK

Sevgili dostlar, size Dank Tankları APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Casual Android Oyun ve 500.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Dank Tankları MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 3.9, toplam 8.245 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Dank Tanks mod , karikatür sanat tarzı ve gündelik oyun ile rekabetçi bir mobil oyun. Tüm dünyadaki oyuncular için 3’e 3 gerçek zamanlı çevrimiçi dövüşü destekler. Oyun modları ve haritalar, oyun deneyimini her zaman taze tutmak için her saat başı değişir. Her tank, sürekli değişen haritalarda ve oyunda farklı rolleri yerine getirmek için benzersiz becerilere ve saldırı yeteneklerine sahiptir. Oyuncular her zaman en iyi seçimi yapmak için oyunun her özelliğini ve yönünü keşfetmelidir!

Önemli

  • Tuhaf karakterler, bombalı yetenekler ve göz alıcı tanklarla film standardı karikatür sanat tarzı. Dil, kültür ve yaşın ötesinde aksiyon dolu çılgınlığa hazır olun!
  • Haritalar ve oyun modları, işleri patlayıcı bir şekilde karıştırmak için saatlik bir dönüşle değişir! Kendinizi klasik yarışmalarda, aynı zamanda hiç hayal etmediğiniz her türlü yenilikçi modda bulacaksınız. Bir sonraki saatin ne getireceğini asla bilemezsiniz!
  • Her tank, benzersiz yetenekler ve efektler, güçlü ve zayıf yönleri, haritalara ve oyun moduna bağlı olarak dikkatlice tasarlanmıştır. Dikkatli olun, en deneyimli tank sürücüleri bile yolda kaybolabilir!
  • Dank Tanklarındaki aksesuarlar etkileşimli olarak tasarlanmıştır. Engeller yok edilebilir, çalılar bir pusu gizleyebilir, silahlar farklı haritalarda farklı hareket eder, işler patlar ve tüm bu iyi şeyler! Kendinizi hazırlayın!

En son sürümü indirin

Dank Tanklarını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.3.5 sürümündeki yenilikler

  1. Daha fazla dil desteği: İngilizce, Franch, Almanca, Korece, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Rusça, İspanyolca, Endonezyaca, Tayca
  2. Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ROBLOX 2.478.422096 – RoboLox, a collection of Android online games! Full Download

ROBLOX – روبلاکس An interesting and popular application with tens of millions of downloads from Google …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir