Dangerous Fellows 1.5.4 Apk + Mod for Android Download

Dangerous Fellows Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 93.311 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dangerous Fellows çekici karakterler ve büyüleyici ses efektleri ile donatılmış görsel-roman tabanlı bir tanışma simülatörü oyunudur. Seçimleriniz en sevdiğiniz erkekle yakınlık kurmak ve nihayetinde onunla korkunç zombi kıyametinde hayatta kalmak için kritik öneme sahiptir.

Önemli

Zombi tarafından ölümcül bir saldırıdan kaçmaya çalışırken, bazı yabancılar tarafından mucizevi bir şekilde kurtuldum: beş çekici adam.

Hayatta kalan diğer kişilerle birlikte bir okul binasında kendilerini güvenle saklıyorlar.

Dangerous Fellows çekici karakterler ve büyüleyici ses efektleri ile donatılmış görsel-roman tabanlı bir tanışma simülatörü oyunudur.

Seçimleriniz en sevdiğiniz erkekle yakınlık kurmak ve nihayetinde onunla korkunç zombi kıyametinde hayatta kalmak için kritik öneme sahiptir.

İndirme: Dangerous Fellows Apk APK

Tehlikeli Üyeleri indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Tehlikeli adamlar hakkında özet APK

ad Tehlikeli Dostlar
Yayımcı StoryTaco.inc
En son sürüm 1.5.4
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir