Dan the Man 1.4.48 Apk Mod (Unlimited Money) for Android Full

Dan the Man Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 818.887 kişi oy kullandı.

Oyuna genel bakış

Her gün 10 MİLYON’dan fazla kurulum ve büyüme ile, Dan the Man’ın büyük mobil platformlarda neden “2016’nın En İyi Oyunlarından” biri olarak ödüllendirildiğini görmek kolay!

Dan the Man Mod , eski arcade oyunlarında gördüğünüze yemin edeceğiniz destansı bir aksiyon platform savaşçısı getirmek için retro oyun köklerini geri çağırıyor! ŞİMDİ indirin ve efsanevi (ve çoğu zaman uygunsuz kahraman) kontrolünü ele alın… Dan the Man!

Çatlayan komik bir hikaye, müthiş yükseltilebilir dövüş becerileri ve en kahraman kahramanları bile kıskanacak olan destansı bir silah cephanesi ile Dan The Man’ın arcade dövüş festivali, her sert oyuncuyu tatmin etmek için yeterli düşmana ve patron dövüşlerine sahiptir.

Önemli

 • Metallerini büyüklüğünüze karşı test edecek epik Robo patronları!
 • * Smack’i smackdown’a koymanıza yardımcı olacak yükseltilebilir silahlar ve destansı yetenekler!
 • Kendi karakterinizi özelleştirin veya Dan, süper kız Josie veya Barry Steakfries olarak oynayın!
 • Hikaye Modları, Sonsuz Hayatta Kalma ve Savaş Modu. Meydan okuma modunu seç!
 • Gizli Alanlar, kilitlenebilir kostümler ve Günlük etkinlikler sizi ayak parmaklarınızda tutmak için!
 • Gamepad desteği ile avucunuzun içinde destansı retro aksiyon oyunları!
 • Arcade oyunlarının ihtişamını geri getiren eski ama goodie piksel sanat grafikleri!

Oyun modları

 • Kampanya Modu: Bu destansı diziye Dan’ın serüvenini yeni bir aşamada takip edin. Bugüne kadar mobil oyunlar için en destansı retro maceralardan birinde kıç tekmelemeye hazır olun!
 • Sonsuz Hayatta Kalma: Sıralamasında üst sıralara ulaşın ve dünyaya bu sonsuz hayatta kalma oyun modunda patron kimin mücadele olduğunu gösterir.
 • Macera Modu: Tonlarca destansı mücadelede ve farklı oyunlarda kendinizi test edin ve özel görünümlerin ve ödüllerin kilidini açın!

İndirme: Dan the Man Apk APK

Dan the Man’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin

 

Ne var ne yok

 1. Yeni düşmanlar: Hayatta kalma modu yüzlerce yeni özel savaşçı tarafından işgal edildi! Onları takip edin, jetonlarını alın ve harika ödüller kazanın!

Mod İndir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir