D-MEN: The Defenders 1.8.000 Apk Full Mod for Android

D-MEN 1.8.000 APK + Mod for Android hakkında özet

ad D-MEN
Yayımcı
En son sürüm 1.8.000
Platformlar Android 4.1
paket com.shanggame.shtm

genel bakış

Sevgili dostlar, size D-MEN APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. D-MEN MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir puan üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 27.355 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Dünyayı istiladan korumak için efsanevi kahramanların nihai takımını seçin ve bir araya getirin. Bu yenilikçi yeni oyun, en sevdiğiniz kahramanları toplamanın, becerilerini ve yeteneklerini dengelemenin ve evinizi yok etmeye gelen düşman dalgalarını yenmenin en iyi kısımlarını birleştiriyor!

Önemli

Yeryüzünde insanlar olmadan çok önce, Titanlar ve tanrılar Diyarların kontrolü üzerinde çatıştılar. Her alemin sakinlerini korumak için, tüm tanrıların en güçlüsü her dünyaya geçişi mühürledi. O zamandan beri bir milenyum geçti ve mühür Hela tarafından kırıldı! Sadece dünyanızı değil, tüm alemlerdeki tüm varlıkları korumanın zamanı geldi!

Kötülüğün güçlerine karşı durmak için çok çeşitli efsanevi kahramanlar arasından seçim yapın. Ekibiniz, siz uyurken bile çalışacaktır. Her gün oynamak için sadece birkaç dakikanız var, endişelenmeyin! Kahramanlarınız sürekli olarak dünyayı koruyacak ve tekrar giriş yaptığınızda topladıkları kaynakları toplayabilir ve yeteneklerinizi, ekipmanlarınızı yükseltebilir ve ekibinizi genişletebilirsiniz! Sınırsız olasılıklar!

Kahramanlarınızı, her biri kendine özgü yetenekleri, becerileri ve nitelikleri olan dört farklı gruptan toplayın. Ne kadar çok kahramanınız varsa, takımınız o kadar çok yönlü olabilir!

Hem PVE hem de PVP’de kullanılacak doğru kahramanların kombinasyonunu bulun ve geliştirin. Görev için doğru takımı eşleştirmek çok farklı sonuçlar doğuracak! En güçlü takımı kimin kurabileceğini görmek için stratejilerinizi paylaşın ve takım arkadaşlarınızdan öneriler bulun!

D-MEN Apk indir Oyunu oyna Son sürüm

D-MEN’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.8.000 sürümündeki yenilikler

  1. Abyss Mücadele Fonu eklendi;
  2. Otomatik yükseltme yıldız fonksiyonu eklendi;
  3. Sunucu seçim fonksiyonu eklendi;
  4. Savaş Şarkısı seviyeleri ve ilgili çıktılar eklendi;
  5. 118’e kadar yükseltilmiş seviye kapağı;
  6. Kampanyanın 7. Bölümü eklendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir