Cyber Hunter 0.100.336 Full Apk- Mod Full Data for Android

Cyber ​​Hunter hakkında özet

ad Siber Avcı
Yayımcı
En son sürüm 0.100.336
Platformlar Android 2.3.3
paket com.netease.lztglite
İndirme: orijinal Cyber ​​Hunter APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Cyber ​​Hunter APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Macera Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Cyber ​​Hunter MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 434.268 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Lite oyun istemcisi, normal sürümün sadece yarısı büyüklüğündedir ve Cyber ​​Hunter’ın daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için küçük depolama alanına sahip düşük kaliteli cep telefonlarına daha uygundur . Lite sürümü ve normal sürüm aynı karakter verilerini, haritaları ve hatta aynı özellikleri paylaşır. Gezginler, aynı hesabı kullanarak her iki sürümde de oturum açabilirsiniz. Katılımınızı bekliyoruz!

Cyber ​​Hunter Mod , yeni nesil, rekabetçi bir sanal alan mobil oyunudur. Hayatta kalma, çekim, keşif, beceriler ve hatta parkour da dahil olmak üzere birçok farklı unsurla doludur! Kısacası, yepyeni bir oyun deneyimi. Oyun, beyin-bilgisayar arayüz teknolojisi son derece gelişmiş ve insan medeniyeti bir başka evrimsel sıçramayı deneyimledikten sonra geleceğimizin hikayesini anlatıyor, bu sırada büyük olaylar ortaya çıkmaya başladı. Adalet kötülüğe karşı karşıya gelir. Eski, yeniye karşı duruyor. Ve muhafazakârlık güçleri radikalizmle çatışıyor.

Önemli

 • Yeni nesil yüz şekillendirme sanatı ve yüzün üzerinde kozmetik tasarım ile farklı ve canlı kahramanlar oluşturulabilir
 • Optik kamuflaj, kuantum bariyerleri, görünmez kuvvet alanları, yangın desteği gibi birçok taktik beceri. Kendi taktik sisteminizi formüle edebilirsiniz
 • Gökyüzünde süzülün, derin bir denize dalın, tırmanın ve yuvarlanın, hızlı tempolu serbest dövüş sırasında kullanılabilecek birçok parkour hareketi var.
 • 100 metre yüksekliğindeki su düşüşleri, çöl tapınakları ve bataklık kalıntıları dahil olmak üzere tüm arazi serbestçe keşfedilmeye açıktır. Bu dünyada birçok silah bulacaksınız.

https://youtu.be/5-IzdevC5ZY

En son sürümü indirin

Cyber ​​Hunter’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Cyber ​​Hunter OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.netease.lztglite” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.100.336 sürümündeki yenilikler

 1. Size daha gerçekçi bir Dreamland sunmak için aydınlatma, arazi dokuları, yeşillik ve binaları güncelledik.
 2. Heyecan verici grup savaşlarını kaçırmayın. Yeni birinci şahıs POV ile benzeri görülmemiş bir silahlı çatışma deneyiminin tadını çıkarın.
 3. Başka bir hayat yaşamak için maske taktığınızı hiç hayal ettiniz mi? Uyanıkların Hegemon-Kralı, Eşi ve Biyografisi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

One comment

 1. selam john son sürümü varmı acaba cyber hunter 0.100.389 mod hack apk free credit var ise benimle paylaşır mısın

  1987garip@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir