Cx File Explorer 1.3.4 Full Apk for Android

Cx Dosya Gezgini Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 68.811 kişi oy kullandı.

OyunTakiP.CoM uygulamasından genel bakış

Cx File Explorer, temiz ve sezgisel bir arayüze sahip güçlü bir dosya yöneticisi uygulamasıdır . Bu dosya yöneticisi uygulamasıyla, tıpkı PC’nizde veya Mac’inizde Windows Gezgini veya Finder’ı kullandığınız gibi mobil cihazınızdaki, PC’nizdeki ve bulut depolama alanınızdaki dosyalara hızlı bir şekilde göz atabilir ve bunları yönetebilirsiniz. Ayrıca, gelişmiş kullanıcıların şişkin hissetmeden aradığı zengin özellikler sunar. Görselleştirilmiş bir depolama analizi ile mobil cihazınızda kullanılan alanı bile yönetebilirsiniz.

Önemli

  • Dosyalarınızı ve klasörlerinizi düzenleyin: Kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü ile, mobil cihazınızın hem dahili hem de harici depolama alanındaki dosyalara (klasörlere) kolayca göz atabilir, taşıyabilir, kopyalayabilir, sıkıştırabilir, yeniden adlandırabilir, ayıklayabilir, silebilir, oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.
  • Bulut depolama alanındaki dosyalara erişme: Dosyaları bulut depolarındaki yönetebilirsiniz.
  • NAS üzerindeki dosyalara erişme (Ağa bağlı depolama): FTP, FTPS, SFTP, SMB, WebDAV ve LAN gibi uzak veya paylaşılan depolama alanındaki dosyalara erişebilirsiniz. Ayrıca PC’nizden FTP (Dosya Aktarım Protokolü) kullanarak mobil cihazınıza erişebilirsiniz.
  • Uygulamalarınızı yönetin: mobil cihazınızda yüklü uygulamaları yönetebilirsiniz.
  • Depolama alanınızı analiz edin ve yönetin: Cx Dosya Gezgini, kullanılabilir alanı hızlı bir şekilde tarayabilmeniz ve yönetebilmeniz için görselleştirilmiş depolama analizi sağlar. Geri Dönüşüm Kutusu ayrıca depolama alanınızı kolayca yönetmenize yardımcı olur.
  • Materyal Tasarımı arayüzü: Cx Dosya Gezgini Materyal Tasarımı arayüzünü kullanır.

Tam özelliklere sahip basit ve şık bir arayüze sahip bir dosya yöneticisi uygulaması arıyorsanız, Cx Dosya Gezgini en iyi seçim olacaktır.

İndirme: Cx File Explorer Apk Full

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Cx Dosya Gezgini’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Dahili video oynatıcı

Cx dosya gezgini hakkında özet APK

ad Cx dosya gezgini APK
Yayımcı
En son sürüm 1.3.4
Platformlar Android 5.0
paket com.cxinventor.file.explorer
İndirme: orijinal Cx Dosya Gezgini APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir