Cuties 7.0.6 Apk + Mod (Sınırsız Yaşam,para) for Android Download

Cuties Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 58.098 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dünyamızın bolluğunun ötesinde Cuties adı verilen küçük, tüylü yaratıklar yaşıyor . Asla pes etmezler ve daima kendilerini iyileştirmeye çalışırlar. Mantıksal düşünmeye ve akıllılığa her şeyin üstünde değer veriyorlar.

Cuties iyi bir bulmaca için hayatlarında her zaman yer bulabilir. Belli bir anlamda, Cuties’in yaşamı bir bilmecedir. Ne düşünüyor olurlarsa olsunlar, ne yapmaktan kurnazlarsa yapsınlar, oyun kurallarına her zaman titizlikle uyuyorlar.

Ve her oyuna başladığında, Cuties pervasız bir şekilde birbirlerine sıçramaya başlar, her biri bayrakla meydanda kalacak olanı umar.

Bir bulmacayı birbiri ardına çözen Cuties, mantıksal yeteneklerini geliştirir ve kolektif akıllarını zenginleştirir. Neden bunu yapmaları gerekiyor? Bir çeşit planları olabilir mi? Söylemek hala zor, ama aklında ne olabileceğini kim bilebilir?

Önemli

  • Cuties’i kardan kurtar ve altın ve mücevherleri topla!
  • Yüzlerce heyecan verici seviyeden geçin.
  • Cuties’in evini yeniden inşa et ve hayatları hakkında daha fazla bilgi al.

İndirme: Cuties Mod APK

Cuties’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Cuties hakkında özet APK

ad Sevimliler
Yayımcı Kelt Mızrağı
En son sürüm 7.0.6
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Wordscapes Search 1.10.1 – the popular “Word Search” mind game Android mod Download

Wordscapes Search v1.10.1 + Mod – Lovely word search puzzle game Android Original version + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir