Cuties 8.0.5 Full Apk +Mod (Unlimited Lives, Coins) for Android

Cuties hakkında özet

ad Cuties APK
Yayımcı Kelt Mızrağı
En son sürüm 8.0.5
Platformlar Android 4.1
paket com.celticspear.blackies
İndirme: Orijinal Cuties APK

Cuties Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 60.563 kişi oy kullandı.

Dünyamızın bolluğunun ötesinde Cuties adı verilen küçük, tüylü yaratıklar yaşıyor . Asla pes etmezler ve daima kendilerini iyileştirmek için uğraşırlar. Mantıksal düşünmeye ve akıllılığa her şeyin üstünde değer verirler.

Cuties iyi bir bulmaca için hayatlarında her zaman yer bulabilir. Belli bir anlamda, Cuties’in yaşamı bir bilmecedir. Ne düşünüyor olurlarsa olsunlar, ne yapmaktan kurnazlarsa yapsınlar, oyun kurallarına her zaman titizlikle uyuyorlar.

Ve bir oyuna her başladığında, Cuties pervasız bir şekilde birbirlerine sıçramaya başlar, her biri bayrakla meydanda kalacaktır.

Bir bulmacayı birbiri ardına çözen Cuties, mantıksal yeteneklerini geliştirir ve kolektif akıllarını zenginleştirir. Neden bunu yapmaları gerekiyor? Bir çeşit planları olabilir mi? Söylemek hala zor, ama aklında ne olabileceğini kim bilebilir?

Önemli

  • Cuties’i kardan kurtar ve altın ve mücevherleri topla!
  • Yüzlerce heyecan verici seviyeden geçin.
  • Cuties’in evini yeniden inşa et ve hayatları hakkında daha fazla bilgi al.

lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.0.5 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni seviyeler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Go Knots 3D 9.4.1 Apk full Mod for Android

Go Knots 3D hakkında özet 9.4.1 APK + Mod for Android İsim Knots 3D’ye Git Yayımcı Rollic Oyunlar En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir