Cut the Rope 2 1.23.1 Apk + Mod for Android Full indir

Cut the Rope 2 Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 2.260.873 kişi oy kullandı.

genel bakış

Efsanevi Cut the Rope mantık bulmaca serisinin ikinci bölümü. Şimdi ücretsiz sahip ol!

Cut the Rope 2 mod , şekere bayılan sevimli yeşil bir yaratık olan Om Nom’un maceralarını takip eden ZeptoLab’ın ikonik Cut the Rope serisinin bir parçasıdır.

Om Nom’un arkadaşları – Nommies ile tanışın ve sizi yemyeşil ormanlar, yoğun şehirler, hurdalıklar ve yeraltı tünellerinden geçirecek 160’tan fazla seviye boyunca muhteşem yolculuğa çıkın – hepsi bir hedef peşinde – CANDY!

Oynamak için tanıdık, ancak ustalaşması zor olan Cut the Rope 2, okul öncesi çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilen gündelik fenomene yeni zihin bükme zorlukları ve beklenmedik engeller getiriyor! Beyninizi zinde tutun ve gerçek hayat fiziğine dayanan zor seviyelerde ustalaşarak problem çözme becerilerinizi geliştirin. Akıl oyunundan bıktınız mı? Arkanıza yaslanın ve çocuklar için en güzel ücretsiz eğitim uygulamalarından birinin neşeli ve rahatlatıcı oyun atmosferinin tadını çıkarın. Cut the Rope’u seviyorsanız, Cut the Rope 2’yi seveceksiniz!

Önemli

  • Roto, Om Nom’u en iyi şeker yakalama yerlerine taşıyabilir. Nom noms, nefis!
  • Lick, Om Nom’un hedefine ulaşmasına yardımcı olmak için diliyle küçük köprüler yapabilir
  • Blue, Om Nom’u şeker avı eğlencesinin yeni seviyelerine taşıyabilir
  • Toss, nesneleri havaya fırlatabilir. Om Nom’u, şekerleri ve problem çözme becerilerini arttırmak için onu kullan!
  • Boo, Om Nom’u yeni zirvelere atlamak için korkutabilir
  • Salyangoz cesurca duvarlara, tavanlara yuvarlanır ve bir patron gibi şekerleri iter
  • Zencefil Om Nom ve şeker arasındaki engelleri yakabilir

Cut the Rope 2 Apk APK

Cut the Rope 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir