Crystalborne: Heroes of Fate 5.8.14.94 ApkFull Mod for Android

Crystalborne hakkında özet

ad Crystalborne
Yayımcı
En son sürüm 5.8.14.94
Platformlar Android 4.4
paket com.arenaofstarsonline.chof
İndirme: Original Crystalborne APK

Sevgili dostlar, size Crystalborne APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Crystalborne MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 5 üzerinden 4.0 puan aldı ve toplam 23.119 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kaderini yerine getirmenin zamanı geldi, Kristal Kırıcı! Bu yepyeni strateji RPG’de dünyanın kahramanlarını hapishaneden kurtar ve gökyüzünün devrimine öncülük et.

Gizemle dolu keşfedilmemiş bir dünyayı keşfedin. Benzersiz patronlara baskın yapın, özel kahramanlar toplayın ve eski sırları ortaya çıkarın.

Önemli

Heyecan verici aksiyon ve en son hikaye anlatımı dünyası Horizon’a hoş geldiniz! Arkadaşlarınızla takım kurun ve PVP’deki patronları ve oyuncuları alt etmek için bir strateji geliştirin. Heyecan verici bir macerada bir uzaylı ırkının eski sırlarını ortaya çıkarmak için bir yarışta yeni dünyaları keşfedin!

Tüm dünyadan oyunculara karşı destansı savaşlarda hayatta kalın! Merkeze yarışarak ve düşmanlarınızı yol boyunca yenerek tahtınızı alın. Haritayı kontrol etmek ve kahramanlarınızı güçlendirmek için ödüller toplamak için stratejileri kullanın. Rakiplerle çarpışın ve zafer için bir oyun yapın!

Tamamen animasyonlu saldırılar ve nefes kesici arenalarda çarpıcı görsel efektler ile dünyanın dört bir yanından oyuncularla PVP. Şampiyon olmak için gerekenlere sahip misiniz? Meydan okumayı cevapla, rakiplerini yen ve dünyanın en iyisi olduğunu göster!

Güçlenin! Özel yeteneklerinizi geliştirin ve yeni güçler keşfedin. Takımınızı bir sonraki seviyeye taşımak ve onlara savaş alanında avantaj sağlamak için benzersiz araştırma dallarının kilidini açın!

Galaksideki en güçlü takımı topla! Durdurulamaz bir lejyon oluşturmak için yüzlerce benzersiz kahraman, güçlü silah ve özel teçhizat topla.

En son sürümü indirin

Crystalborne’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.8.14.94 sürümündeki yenilikler

  1. Guild Conquest adlı yeni bir küresel PvP strateji modunda Guild’inize hakim olun!
  2. Gear, Infusion, Yükseltilebilir Yetenekler ve daha fazlası ile güçlendirin!
  3. Kampanya’da Crystalborne’un gelişen dünyasında gezinin!
  4. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla sohbet et ve lonca kur!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir