Crystal Blast 1.3.6 Apk -Mod for Android Full

Crystal Blast Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 269 kişi oy kullandı.

genel bakış

Kristal Blast klasik ve heyecan verici bir neon tarzı tuğla oyunu. Sadece beyninizi rahatlatmak ve eğlenmek için Crystal Blast oynayın. Oyun komik ve zorlu.

Kaydırın ve tuğlaları kırmak için topları fırlatın. En yüksek puanları almak ve seviyeleri geçmek için mümkün olduğunca çok topu kırmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Endişelenmeyin, size tüm tuğlaları silmenize yardımcı olacak birçok öğe getireceğiz.

Önemli

  • Basit top kontrolü
  • En iyi yüksek skorlarla arkadaşlarınıza meydan okuyun
  • Wifi olmadan oynayın

İndirme: Crystal Blast Mod APK

Crystal Blast’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

MODU İNDİR

Kristal patlama hakkında özet APK

ad Kristal Patlama
Yayımcı Neşeli bölge
En son sürüm 1.3.6
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Seekers Notes 2.4.1 – “Seekers Notes” brain teaser Android + mode + data Download

Seekers Notes v2.4.1 + Mod – a fun and popular note-taking game for Android An interesting and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir