Crowd City 1.4.3 Mod Full indir

İnsanların böyle basit bir kavramı mobil cihazlarınızda nasıl şaşırtıcı ve bağımlılık yaratan bir oyuna dönüştürebilmeleri şaşırtıcı. Bununla birlikte, Crowd City ile oyuncular kendilerini basit ama inanılmaz derecede bağımlılık yapıcı oyunların tadını çıkaracaklar. Telefonunuzu almaktan ve istediğiniz zaman Crowd City’deki heyecan verici zorluklardan kurtulmaktan çekinmeyin .

Bir sandbox şehir haritasında diğer rakipleri alacağınız müthiş büyük balık küçük balık oyununa dalın. Rakiplerinizin sayılarını geçmeye çalışırken takipçileri toplamaya çalışın. Şehrin en büyük kalabalık liderleri olarak onları yiyin. Bu ilginç gündelik oyuna dalırken en iyi skorlar için arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla yarışın.

Oyun hakkındaki yorumlarımızla Crow City hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Oyunda, Android oyuncuları diğer dokuz grup lideriyle yarışmanızda bir grubun lideri olarak oynayacaklar. Her grup farklı renklerde sınıflandırılacak ve nihai hedefiniz diğer grupların etkilerinin üstesinden gelmektir. Şehirde dolaşırken takipçileri toplayıp diğer grupları ele geçirirken onları tüket. En büyük grup haline gelmek için hedeflerinizi aramak için şehirde dolaşın.

Oyunu daha keyifli hale getirmek için, Crowd City’deki oyuncular düzinelerce ilginç yükseltme ve özelleştirmeler alabilirler. Modifiye karakterleri, dev timsah, canavarlar, dinozorlar, dondurma adamları ve benzeri şeylerle şehri dolaşmaktan çekinmeyin. Zamanınız olduğunda eğlenceli ve ilginç oyun deneyimini keşfedin. Crowd City’nin en golcü oyuncuları olmak için yarışın.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Zevk için basit ve sezgisel oyun

Basit ve sezgisel dokunmatik kontrollerle, basit oyunla birlikte, oyuna alışmanız çok uzun sürmez. Kalabalığınızı belirli yollara doğru yönlendirmek için parmağınızı belirli bir yönde hareket ettirin. Sayılarınızı artırmak için yol boyunca yayalar toplayın ve sizi geçen grupları üstlenmeye hazır olun.

Kolay hedeflere meydan oku ve onlarla başa çıkmak için güçlerini toplayana kadar büyük hedeflerden uzak dur. Şehrin tümünde en etkili grup olmak için yollarında duran herkesi tüket. Yön imleçleri düşmanlarınızda gezinmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle, onlarla kafa kafaya gidebilmeniz uzun sürmez.

Heyecan verici eşleşmelerde diğer 9 kişiyle rekabet et

Dahası, oyunu daha ilginç hale getirmek için, oyuncular aynı zamanda şehirde dolaşmaya devam eden diğer 9 nüfuz grubu ile rekabet etme şansına sahip olacaklar. Burada, süre dolmadan mümkün olduğunca çok sayıda takipçi toplayabildiğinizden emin olmanız gerekir. Karakterlerinizi seçin ve haritadaki diğer tüm grupları etkileyerek onlara yardımcı olun. Kullandıkça 9 grupla çılgınca savaşlarda rekabet etmekten çekinmeyin.

Karakterleriniz için ilginç özelleştirmeler

Oyuncuların oyundan daha fazla keyif almasını sağlamak için Crowd City, karakterleriniz için birçok ilginç özelleştirmeler de sunuyor. Burada liderlerinizin renkli figürler, bir işadamı, bir cadı, bir örümcek, bir oyun kurucu, bir geyik, bir cüce cin ve birçok ilginç kostümler gibi giyinmesini sağlayabilirsiniz. Drone, robot, timsah ve benzeri ordularınızla şehri dolaşın. Oyunu istediğiniz kadar kişiselleştirmekten çekinmeyin.

Yeni ödüllerin ve zorlukların kilidini açmak için rütbenizi artırın

Buna ek olarak, oyuncuların daha keyifli oyun içi özellikleri keşfetmelerine izin vermek için, sıralamalarını artırmak için sonsuz zorluklarla rekabet etmenize izin verilir. Her adımda, birçok ilginç ödül ve güç de açacaksınız. Güçlü ordularınızla maç kazanma şansınız daha yüksek. Sadece sıralamada ilerledikçe oyunun da nispeten zorlaşacağını unutmayın. Bu nedenle, kendinizi asla gülünç kolay bir oyundan sıkıldığınızı görmeyeceksiniz.

En iyi skorlar için arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla yarışın

Ve ilgilenenleriniz için, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda en yüksek skorları almaya çalışırken Crowd City’deki sonsuz koşulara katılmaktan çekinmeyin. Daha iyi bir skor elde ederek arkadaşlarınıza oyunda daha iyi olanları gösterin.

Oynaması ücretsiz

Oyunda birçok ilginç özellik olsa da, hiçbir şey ödemeden mobil cihazlarınıza yüklemesini sağlayabilirsiniz. Ve tek yapmanız gereken oyunu Google Play Store’dan indirip yüklemek .

Modumuzla tamamen kilidi açılmış oyunun tadını çıkarın

Öte yandan, bazılarınız oyun içi satın alımlar ve aşırı reklamlar nedeniyle oldukça rahatsız edici olabilir. Ve bir reklam kaldırma seçeneği ile birlikte gelse de, bunun için belirli bir miktar para ödemeniz gerekir. Bu nedenle, ücretsiz olarak basit ve rahat bir oyuna sahip olma amaçlarını da yener.

Tamamen ücretsiz Crowd City’den tamamen ücretsiz olarak yararlanmak istiyorsanız, oyunun değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bunun yerine Crowd City Mod APK’sını indirip yükleyin , sonra gitmek için iyi olacaksınız.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Basit ve iddiasız grafiklerle, oyun Android cihazlarınızın çoğunda son derece oynanabilir. Bu nedenle, cihazlarınıza kolayca yükleyebilir ve herhangi bir gecikme veya kekemelik yaşamadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, ana oyun söz konusu olduğunda canlı renkleri ve ilginç fiziği oldukça şaşırtıcı bulacaksınız. Crowd City’de istediğiniz zaman duyarlı görsel deneyimleri keşfetmekten ve keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.

Ses / Müzik

Buna ek olarak, ilgilenenleriniz için, oyun aynı zamanda diğer unsurlardan rahatsız olmadan oyunun keyfini çıkarmanızı sağlayan sessiz deneyimler sunar. Buna ek olarak, sessiz ses ayarları, cihazlarınızdaki diğer bildirimlere daha fazla dikkat etmenizi sağlar, böylece oyuna çok fazla bağımlı olmazsınız. Crowd City’deki rahatlatıcı oyunun tadını çıkarmak sadece birkaç dakika sürecek.

İndirme: Crowd City Mod latest 1.4.3 Android APK

Basit ama son derece ilginç bir oynanışla, Crowd City şüphesiz Android oyuncuları için en iyi gündelik oyunlardan biridir. Ve benzer deneyimlerle ilgileniyorsanız, Run Race 3D ve aquapark.io da almanız için iki keyifli rahat oyun .

DOWNLOAD APK FILE [UNLOCKED] V1.4.3

DOWNLOAD APK FILE [ORIGINAL] V1.4.3

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir