Crossout Mobile 0.5.4.27208 Apk + Data for Android Full Oyun indir

Crossout Mobil Mod bir Aksiyon Android . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 20.493 kişi oy kullandı.

genel bakış

Kendi benzersiz savaş makineni kur ve heyecan verici PvP savaşlarında kazan!

Crossout mobil apk , gerçek zamanlı takım savaşlarıyla efsanevi bir kıyamet sonrası aksiyon oyunudur.

Çılgın kıyamet sonrası dünya devasa bir savaş alanına dönüştü. Ölümcül silahlı araçlardaki korkusuz akıncılar kaynaklar ve tahakküm için savaşıyorlar. Kendi tam metal canavarınızı kurun ve düşmanlarınızı hurdaya dönüştürün!

Önemli

 • TAKIMDA MÜCADELE: PvP 6v6 oyuncuları için savaşır. Acımasız kıyamet sonrası savaşlar kimin en iyi sürücü olduğunu gösterecek!
 • EŞSİZ ARAÇINIZI OLUŞTURUN: ağır zırhlı araba, çevik araba veya çok amaçlı bir vagon – oyun tarzınıza uyan bir sürüş yaratın. Yüzlerce parça ve milyonlarca kombinasyon!
 • EŞSİZ HASAR MODELİ: Düşman aracının herhangi bir parçasını vurun – hareketsiz hale getirin veya savunmasız bırakın. Düşmanını ayır!
 • SİLAHLARIN BÜYÜK ARSENİĞİ: makineli tüfekler, roketatarlar, büyük kalibreli toplar ve hatta minigunlar!
 • GERÇEKLER: Mühendisler, Göçebeler ve diğerleri. Seni yeni parçalar ve özel becerilerle ödüllendirecek kıyamet sonrası grupların bayrakları altında savaş!
 • AĞIRLAMA GRAFİKLERİ: muhteşem efektler, muhteşem manzaralar ve kıyamet sonrası atmosfer.
 • BİRİNCİ YER ALIN: kıyamet sonrası dünyanın en cesur kahramanı olma hakkı için dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla savaşın.

  Crossout Mobil OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.gaijin.xom” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Crossout Mobile Mod APK

Crossout Mobile’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Takashi Ninja Warrior 2.3.7action game Android +mod Full Download

Takashi Ninja Warrior v2.3.7 + Mod – Very beautiful and fun action game “Takashi Ninja” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir