Criminal Case Mod Apk 2.32.2 Full

Ceza Davası Mod Apk– Bu büyüleyici görevde, tüketici kendisini gerçek bir polis olarak çabalama şansına sahip olabilir. Gerçek şu ki, bir dev metropol sık sık meydana gelen korkunç cinayetler konteyneriydi. Ve yerel yetkililer rüşvetle birleşiyorlar, bu nedenle her bir şekilde soruşturma eylemleri yürütmek engellendi. Ceza Davası yeniden yaratılması tüketicinin uğursuz suçların çözülmesini düzenlemesine izin verecektir. Suç mahallinde kanıt bulmak için gerekli olacak. Ayrıca, şüpheli nesneleri ve tanıkları sorgulamak zorunda kalacaksınız, ayrıca birkaç bulmacayı da temizleyeceksiniz. Hak ettiği cezayı alması için suçluyu keşfetmenin tek yolu budur. Katılımcının ileriye çeşitli cinayetler ve gangster sahtekarlığı için hazır. Sporda birçok hikaye vardır, tüketicinin baskın karakter olacağı yer. Spor birkaç yüz bulmaca ve misyon barındırmaktadır. Belirli bir ortam yaratan yüksek kalite ve zarif tarafından oluşturulan grafikler.

Oyunun özellikleri:

  • birçok suç;
  • büyüleyici görevler ve bulmacalar;
  • çekici grafikler.

Rekreasyon içindeki yönetim çok basit ve net bir şekilde yaratılmıştır, böylece her tüketici anında harekete geçebilir. Oyun büyüleyici ve oyuncuyu çok uzun süre etkileyebilir.

Criminal Case – katılımcının gerçek bir polis dedektifine dönüşmesini sağlayan yasal bir görev. Kasvetli metropol, vahşi cinayetlerin gerçekleştiği bir yer ve yozlaşmış yetkililer davayı analiz etmeyi çok zahmetli hale getiriyor. Tüketici, ileri yasal suçların çözülmesini yönetmelidir. Harekete geçmek için olay yerinde kanıt aramalı, tanıkları ve şüphelileri sorgulamalı ve bulmacaları temizlemelidirler. Tüm bunlar faili keşfetmeye ve onu parmaklıkların arkasına koymaya yardımcı olacak.

Çok eski zamanlardan beri, iyilik ve kötülük arasındaki yüzleşme teması, insan yaratıcılığı, şiiri, edebiyatı ve tasvirinde içkin olmuştur. Bir medeniyetin ve bir sosyal toplumun büyümesiyle efsanevi kötü adamlar ve kahramanlar ekstra insan formunu kabul ettiler ve muhtemelen çoğu yarısı polis ve suç güreşi olarak algılanmaya başladı. Böyle bir resmin oluşumunda nihai işlev sinema ve TV tarafından gerçekleştirilmedi. İyi bilinen koleksiyon nedeniyle, polis ve suç laboratuvarlarının çalışmaları olağanüstü yaygınlaştı. Ve şüphesiz birçok hevesli oyuncu, bu kadar heyecan verici bir yolla, suçu düzeltme yöntemiyle ilgilenmeyi hayal etti. Yani şimdi kanepeden dışarı çıkarak yasal yakalama şansına sahip olacaksınız. Android için Criminal Case suçu baştan sona çözme, ispat toplama, sorgulama yapma, verileri analiz etme ve ispat etme şansına sahip olmanız gereken bir macera rekreasyonudur.

Criminal Case (MOD, çok fazla güç / zaman) , nesneleri bulmaya çalışmak koleksiyonundaki bir macera rekreasyonudur, inşaatçılar spor bölümüne oldukça otantik bir yöntemle, yasal bir araştırmacı olarak hareket etmeniz ve temizlemeye çalışmanız gerekir. çeşitli suçlar. Oyunun seyri şu şekildedir, suç mahalline varmak, ona titizlikle bakmak, kanıt elde etmek, daha sonra bunları analiz etmek ve uygulanabilir sonuçlar çıkarmak önemlidir. Bunun yanı sıra, göreviniz suç mağdurlarına ek olarak tanıkların aranmasını ve incelenmesini de kapsayacaktır. Öncelikle toplanan verilere dayanarak cinayetleri, soygunları ve hırsızlıkları temizleyeceksiniz.

Criminal Case – “Nesneleri Ara” mekaniği içinde havalı oyuncuların çeşitli suçların soruşturulması sırasında Grimsborough Polisi’ne hakim asistanlar olacağı havalı bir macera girişim sürat koşusu. Her durumda, sahneyi incelemeli, görüşten çok uygun şekilde gizlenebilecek kanıtları keşfetmeli, daha sonra laboratuvar içinde ve ekstra analiz yapmalıdırlar. Çarpıcı grafikler, etkileşim, çeşitli karakterler, şüphelilerin sorgusu, mantıklı bir şekilde varsayma zorunluluğu ve genellikle içgüdüye duyulan duyma, sporun çok uzun süre aşırı uzunluğuna ek olarak, bu işlevi yapmaya karar veren herkesi büyüleyecektir.

Download links

Mod Apk

Mirror #2 (MOD)

Mirror #3 (MOD)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir