Creative Destruction 2.0.3881 Apk Full Mod – Data for Android

Yaratıcı İmha hakkında özet

ad Yaratıcı tahribat
Yayımcı
En son sürüm 2.0.3881
Platformlar Android 4.1
paket com.titan.cd.gb
İndirme: Orijinal Yaratıcı Yıkım APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Yaratıcı İmha APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Yaratıcı İmha MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 1.126.423 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Creative Destruction Apk , bina ve ateş etmenin en büyük eğlencesine sahip bir sandbox hayatta kalma oyunudur. Kalp karıştıran bir hesaplaşma havasında mısın? 100 oyunculu ölüm maçının şiddetlendiği muazzam bir savaş alanına paraşütle atlayacaksınız. Ayakta kalan son kişi olmak için yolunuzu aşın.

Önemli

En iyisini yap, gerisini kır! Yaratıcı silahlar kullanabileceğiniz, kar fırtınalarına karşı yarışabileceğiniz ve iç canavarınızı serbest bırakabileceğiniz bu yap ya da öl savaşında doğrudan atlayın.

Çeşitli oyun modları, hava durumu ve zaman sistemleri yeni bir heyecanlı eğlence seviyesi getiriyor. İster yalnız bir kurt gibi savaşın, ister ekip olun, her zaman keşfedilmeyi bekleyen sürprizler var!

Bugün Creative Destruction’da her şeyi kazanan bir sülüklere başlayın ve ne olabileceğinizi gösterin.

En son sürümü indirin

Creative Destruction’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Creative Destruction OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.titan.cd.gb” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.0.3881 Sürümündeki Yenilikler

  1. Mağaza güncellemeleri
  2. Evcil hayvan optimizasyonları

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir