Crazy Defense Heroes 1.9.8 Apk Full Mod for Android

Çılgın Savunma Kahramanları hakkında özet 2.2.4 APK + Mod for Android

ad Çılgın Savunma Kahramanları
Yayımcı
En son sürüm 2.2.4
Platformlar Android 4.4
paket com.animocabrands.google.CrazyDefenseHeroes

genel bakış

Sevgili dostlar, size Crazy Defense Heroes APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Çılgın Savunma Kahramanları MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 11.043 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kötülüğün alanını ele geçirmek için destansı bir maceraya hazır olun! Koleksiyon kart oyununun klasik kule savunmasıyla buluştuğu zorlu aksiyon dolu bir deneyim için Crazy Defense Heroes Mod dünyasını keşfedin .

Size sayısız saatler süren eğlence sunmak için tasarlanmış yüzlerce heyecan verici seviye ile sevimli bir fantezi dünyasına dalın! Canavar ordularıyla savaşmak için bir kart kombinasyonu kullanarak kendi stratejinizi geliştirin.

Önemli

 • Toplamak için 90’dan fazla kart! Kötülüğün krallığında zemini korumak için Kahraman, Kule, Büyü ve Ekipman Kartlarının bir karışımını kullan.
 • 500+ seviyeleri beyin meydan! Birliklerini minotaurlar, orklar, iskeletler, ejderhalar ve daha fazlasının korkunç ordularıyla savaşmak için seferber et.
 • Stratejiler oluşturun ve her aşamayı temizlemek için mananızı doğru şekilde tahsis edin!
 • Baskınlar ve haftalık zorluklarla yeteneklerinizi test edin!
 • Partinizi yükseltmek için güçlü kartların ve ödüllerin kilidini açmak için sandıklar kazanın.
 • Sarf malzemelerinizi ve malzemelerinizi yenilemek için kaynakları toplayın ve süpürün.
 • Stratejik kontrol noktalarını karşılamak için çeşitli saldırı menzili ve yetenekleri olan savunma kuleleri inşa et!
 • Savaş alanında 20’den fazla kahramanın kilidini aç!
 • Düşmanlarınıza ateş yağdırmak, düşmanlarınızı buz bloklarında dondurmak ya da şampiyonlarınızı iyileştirici sihirle onarmak için bir ejderha çağırmak için büyüleri kullanın!
 • Avatarınızı özelleştirin! Karakterinizi saldırı gücünü, savunmasını, hareket hızını ve sağlık yenilenmesini güçlendiren ekipmanlarla donatın.
 • Gözlerinizi şölenlemek için yüksek çözünürlüklü anime çizimleri içeren eşsiz bir görsel deneyim!

İndir Crazy Defense Heroes APK Apk Son sürüm

Crazy Defense Heroes’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Crazy Defense Heroes Mod Apk v2.2.4

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.2.4 sürümündeki yenilikler

 • Klan Görevlerinde Yeni Sezon açılıyor ve yeni bir kart İzci Kulesi sunuyor!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir