Crashing Season 0.3.2.5 Apk + Mod full indir

Crashing Season Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,2 puan aldı, toplam 9,576 kişi oy kullandı.

Crashing Season, görevinin hayatta kalmak ve yırtıcı düşman dalgalarına çarpmak, kötü patronlarla savaşmak ve hedefleri tamamlamak olan bir arena tabanlı aksiyon koşucusu oyunudur! Yıkık hayvanlar!

Önemli

  • Düşman dalgalarıyla karşı karşıya olan çeşitli dünyaları fethetmek için yeteneklerinizi kullanın
  • Benzersiz hayvan karakterleri kullanın! Bir Ayı, Tilki, Wolverine, bir Uzaylı Şey veya hatta bir Ateşli Ejderha gibi oynayın! Yolda daha fazlası ile 17 eğlenceli karakter!
  • Daha da fazla Çökme eylemi için destansı süper güçlerin, güçlendirmelerin ve küçük yardımcıların kilidini aç, serbest bırak ve yükselt!
  • Harika aksesuarlarla karakterlerinizi özelleştirin
  • Küresel yüksek puan sıralamasında diğer oyunculara karşı yarışın
  • Ekstra ödüller için çok oyunculu oyunlarda diğer kullanıcılara meydan okuyun

Crashing Season Apk APK

Crashing Season’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Cyber ​​Dead 1.0.50.01 -Cyber ​​Dead: Iron Zombies Squad +Mod Download

Cyber ​​Dead v1.0.50.01 + Mod – Cyber ​​Dead game: Iron Zombie Squad Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.