Cookpad 2.147.1.0 Apk- Mod for Android Download

Cookpad Mod Yiyecek ve İçecek Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 215.645 kişi oy kullandı

genel bakış

Evde yemek yapmayı, yeni fikirler keşfetmeyi ve ilhamlarınızı başkalarıyla paylaşmayı seviyorsanız Cookpad tam size göre.

Evde yemek pişirmek bazen yalnız hissedebilir ve günlük motivasyonları bulmak zor olabilir, ancak yaklaşık 3 milyon tarif, dünyanın en büyük aktif aşçı topluluğu ve bir koleksiyonu kurtarma yeteneği ile yeni fikirler için mücadele edemezsiniz.

Önemli

  • Yemek tariflerinizi ekleyin ve diğer Cookpad kullanıcılarıyla paylaşın
  • Takip ettiğiniz aşçıların her zaman taze bir son tarifini keşfedin
  • Günlük yemek planlayıcı ile ne pişireceğinizi planlayın
  • Pişmiş tariflerin bir listesi, böylece zevk aldığınız şeyleri asla unutmazsınız
  • Yemek günlükleriyle her pişirişinizde yaptığınız değişiklikleri takip edin. Her tarifte, tarifinizi kimin gerçek zamanlı olarak pişirdiğini görün ve topluluktan pişirme sohbetini izleyin ve yaptıkları değişiklikleri görün.
  • Yemek tariflerini yiyecek başlığına veya birden fazla malzemeye göre arayın.

İndirme: Cookpad Mod APK

Cookpad’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Cookpad APK hakkında özet

ad Cookpad
Yayımcı Cookpad Inc (İngiltere)
En son sürüm 2.147.1.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir