Cooking Madness 1.6.2 Apk Mod for Android Full

Cooking Madness Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 1.560.245 kişi oy kullandı.

genel bakış

Her zaman olmak istediğin usta şef ol! Bu yıl, size en iyi dijital pişirme deneyimini getirecek olan bu son derece bağımlılık yapan zaman yönetimi oyunu!

Kendinizi gerçek bir pişirme çılgınlığına alın. Cooking Madness’ta bir MAD CHEF gibi pişirin! Pişirme ateşi yakalandı ve yeterince yemek pişirme oyunu alamıyorsun? O zaman bu sizin için pişirme oyunu! HIZLI bir hızda inanılmaz restoranlarda aç müşterilere lezzetli yemekler sunacaksınız. Sizin yenemeyeceğiniz bir zorluk yok.

Bu büyülü harita üzerinde restorandan restorana Dash. Yolculuğunuz boyunca ilerlerken birçok yeri keşfedecek ve kilidini açacaksınız. Restoranlar işinize geri döndü ve daha fazla müşteri çekin. Yemek Pişirme Çılgınlığı başlasın!

Pişirme tekniklerinizi ve yönetim becerilerinizi geliştirin. Gözünüzü zamanında tutarken olabildiğince hızlı dokunun. Yemek yapmak hiç bu kadar eğlenceli ve heyecanlı olmamıştı! Pişirme yeteneklerinizi geliştirmek için mümkün olan tüm mutfak aletlerini deneyin. Daha iyi bir oyun deneyimi için bulaşıkları ve mutfak gereçlerini yükseltin!

Önemli

 • Cook & Travel, birçok farklı restoran keşfetti
 • Yemek pişirme becerilerinizi gösterirken Kombinasyonları Alın ve Büyük İpuçları Kazanın
 • Yeterli anahtar kartı toplayarak Yeni Restoranların kilidini açın
 • Mutfağınızı yükseltin ve Ünlü Mad Chef olmak için Seviye Atlayın!
 • Çok eğlenceli seviyelerde uzaklaşın
 • Daha fazla kazanmak için özel görevleri ve başarıları tamamlayın
 • İndirme: Cooking Madness Apk APK

Ne var ne yok

 1. Sevgililer Günü etkinliği neredeyse burada! Sevgililer ödül çarkı döndürmek ve harika ödüller kazanmak için seviyeleri yendi!
 2. “Aşk havadadır” etkinliğini mutlaka kontrol edin! Gelin gül topla ve büyük ödüller kazan!
 3. Büyüleyici Paris’te yepyeni bir dünya!
 4. Paris’teki ilk restoran açık! Sıcakken yiyecek alın!

Cooking Madness’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Harmony 4.5.4 – Harmony Musical Game: Relaxing Music Android +Mode Download

Harmony: Relaxing Music Puzzle v4.5.4 + Mod – Attractive puzzle and mind game of relaxing …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir