Contract Assassin 1.0 Apk + Mod (Yenilmez Karakterler) for Android Download

Sözleşme Assassin Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.6 puan aldı, toplam 10 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bir görevi tamamlamak için gizemli bir müşteri tarafından işe alınırsınız … Görevi tamamlamak için gizlilik ve kurnazlık kullanın! Hedefe doğru yolunuzu gizleyin, düşmanları pusuya düşürün ve engelleri aşarak patlatın!

İndirme: Contract Assassin Mod APK

Sözleşme Assassin’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Sözleşme suikastçı özeti APK

ad Sözleşme Suikastçısı
Yayımcı Hyperkani
En son sürüm 1.0
Platformlar Android 6.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Rope Frog Ninja Hero 1.5.7 – action game “Ninja Hero with a frog costume” Android+mod Download

Rope Frog Ninja Hero v1.5.7 + Mod – Ninja Hero game with frog costume Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir