Compass Pro 2.4.2 Apk + Mod for Android Download

Pusula Pro Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 2,260 kişi oy kullandı.

genel bakış

Pusula Pro amatörlerin yanı sıra profesyoneller için app! Pusula Pro gerçek bir pusula! Cihazın manyetik alanlara gerçek zamanlı yönelimini gösterir. Konum, rakım, hız, manyetik alan, barometrik basınç vb.Gibi birçok yararlı bilgi görüntüler.

Önemli

Android için Compass Pro’nun kullanımı kolaydır. Belirli bir rulmanı takip etmek de daha kolaydır. Sadece belirli bir rulman ayarlamak için düğmeye dokunun ve uygulama daha sonra pusula çemberinin içinde kırmızı bir yay çizer ve set rotanızdan ne kadar saptığınızı gösterir.

Compass pro, birçok işlevsellik içeren bir haritaya sahiptir. Farklı harita türleri, konumunuzu SMS, herhangi bir yerde arama, harita üzerinde çapraz işaretçi hareket ve konumun adını ve koordinatlarını almak.

Gece modu geliştirme ve yakınlaştırma özellikli fotoğraf makinesi. Konum hakkındaki ad ve tam bilgi çekilen fotoğrafa yerleştirilecektir.

İndirme: Compass Pro Mod APK

Compass Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. UTM ve MGRS gibi koordinatları göstermek için yeni türler eklendi.

Pusula pro hakkında özet APK

ad Pusula Pro
Yayımcı GPS Ejderhası
En son sürüm 2.4.2
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir