Combat of Hero 0.1.36 Apk + Mod for Android Full

Combat of Hero Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.0 puan aldı, toplam 632 kişi oy kullandı.

Oyuna genel bakış

Her zamanki gibi ofiste çalışmak istedim, sadece uyandığınızda her şeyin aniden değiştiğini bulmak için! Bir kötü adam grubu – Gölge dünyayı yok etmeye çalışır. Birçok şehir bir gecede küllere dönüştü. Sen sadece kimse olmadığını düşündün. Ama zaman zaman savaşıyorsunuz ve içinizdeki gizli güç yavaş yavaş uyanıyor! Gölgeyi yenmek ve dünyayı kurtarmak için son umudunuz varsa ne yapacaksınız? Sadece kaçmak mı? Her zaman huzurlu ve sessiz bir yaşam istediğinizden. Dövüşmeye hazır? Bu gitmek zor ve uzun bir yol olurdu …… Hazırsanız ……

Önemli

  • Kontrol etmek ve savaşmak kolay – sadece tıklayın!
  • Silahlar ve zırhlar rastgele düşüyor – daha fazla olasılık!
  • Tanıdık sahneler, her şey silahınız olabilir!
  • Saldırı, savunma, darbe … her eylem pürüzsüz!

İndirme: Combat of Hero Mod APK

Combat of Hero’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir