Codex of Victory 1.0.88 Mod APK Full

Zafer Kodeksi hakkında özet 1.0.88 APK + Android için Mod

ad Zafer Kodeksi
Yayımcı
En son sürüm 1.0.88
Platformlar Android 4.1
paket com.inocoplus.victory

genel bakış

Sevgili dostlar, Codex of Victory APK’sının OBB ile son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Codex of Victory MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,5 puan aldı ve toplam 412 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteye gelen ziyaretçiler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

İnsan toplumu bölündü. Bir yandan, insan evriminin doğal seyri sekteye uğradı. Uzay boşluğunun ve düşman gezegenlerin sert koşullarına uyum sağlama girişimi olarak başlayan şey, tuhaf bir trans insan siborg ırkının – Augmentlerin – yaratılmasına yol açtı. Sıradan insanları tamamen organik bedenlerinin sınırlamalarından ‘özgürleştirme’ arzusuyla hareket eden Augment’lar tam ölçekli bir saldırı başlattı. Şimdi krallıklarımızı ve bildiğimiz tüm insanlığı kurtarmak için bölgemizi savunmalı ve savaşmalıyız!

Codex of Victory Mod , sizi yüksek teknolojili bir drone araçları, tanklar ve robotlar ordusunu inşa etmek ve komuta etmekle görevlendiren, hikayeye dayalı, tek oyunculu bir harekata sahiptir. Kampanya, gerçek zamanlı üs kurma, küresel stratejik planlama ve sıra tabanlı savaşın heyecan verici bir karışımını sunuyor. Gezegenler ve bölgeler arasında seyahat ederken, tek göreviniz Augmentleri durdurmaktır.

Strateji türünün klasiklerinden esinlenen temel yapı öğesi, yeraltı genel merkezinizi gerçek zamanlı olarak genişletmeyi içerir. Önümüzdeki savaşlara hazırlanmak için oda planları toplayın, fabrikalar, araştırma merkezleri, atölyeler, laboratuarlar ve diğer tesisler inşa edin. Küresel taktiksel gözetim, ordularınızın nerede konuşlandırılması gerektiğini anında görebileceğiniz Gezegen haritanızdan gelir.

Önemli

 • Sıra tabanlı savaş ve gerçek zamanlı üs inşa etmenin heyecan verici kombinasyonu
 • 20 saatten fazla hikayeye dayalı tek oyunculu kampanya
 • Her biri sayısız varyasyona sahip 25’ten fazla benzersiz birim
 • Rastgele oluşturulmuş kampanya görevleriyle sağlanan yüksek tekrar değeri
 • Canlı, hücresel grafiklere sahip neo-feodal bilimkurgu ortamı

Codex of Victory APK Mod Son versiyonunu indirin

Codex of Victory’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Codex of Victory Mod Apk v1.0.88

Download Codex of Victory OBB

Google Play

Victory OBB Kodeksi nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
 2. “Com.inocoplus.victory” klasörünü çıkartın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.88 sürümündeki yenilikler

 1. Geniş ekranlı cihazların desteği
 2. Rusça Seslendirme varsayılan olarak mevcuttur. Seçenekler menüsünden sesleri kapatabilirsiniz.
 3. Çeşitli hata düzeltme ve optimizasyon

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir