Club Manager 1.0.13 Apk +Mod for Android Full

Club Manager Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 1.855 kişi oy kullandı.

genel bakış

Antrenör olarak menajerlik oyunları oynamak ister misiniz? Bu ücretsiz futbol menajerliği oyununu oynayın ve 2019’un en iyi kart tabanlı futbol yönetimi oyununda diğer futbol menajerleri ile rekabet etmenin tadını çıkarın!

Takımınızı zafere taşıyın ve bir futbol menajeri olarak izinizi bırakın! Kulübünüz için en iyi 11 futbolcuyu, eşyalarını ve yükseltmelerini alma şansınızı artırmak için açık futbol kartı paketleri. Simüle edilmiş çevrimiçi maçları istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Önemli

  • Kart yöneticisi ile futbol menajerlik oyunu – paket açıcı ile, bu futbol yönetimi oyununda sunulan en benzersiz ve efsanevi kartları toplayabilirsiniz
  • Antrenör olarak istediğiniz zaman futbol maçları oynayın Günlük maçlar ve Division maçları ve sergi maçları şeklinde birkaç futbol oyunu oynayabilirsiniz.
  • Bu simülatör oyununda bir yönetmen olarak, diziliminizi seçme ve hangi taktiklerin uygulanacağına karar verme özgürlüğüne sahipsiniz
  • Her 3 saatte bir ücretsiz kart paketi isteyin ve her zaman hayalini kurduğunuz altın menajer olun
  • Sezgisel bir kullanıcı arayüzü, en iyi onbirinizi ve kulübünüzü büyük, oldukça kolay bir şekilde yönetmenizi sağlar
  • Anında oyun içi sohbet işlevimizle dünyanın her yerinden futbol menajerleri ile sohbet edin
  • Antrenör olarak itibarınızı yükseltmek için çeşitli başarıları ve kilometre taşlarını tamamlayın
  • Kendi dilinizde futbol deneyiminin tadını çıkarın

İndirme: Club Manager Apk APK

Club Manager’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Kulüp Yöneticisi APK hakkında özet

ad Kulüp Müdürü
Yayımcı GamoVation
En son sürüm 1.0.13
Platformlar Android 6.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir