CloudBeats 1.6.2 Apk + Full Mod for Android

CloudBeats Mod bir Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 3.170 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yerel ses içeriğini çalan ve bulut sürücünüzden müzik akışı sağlayan Ücretsiz Bulut Müzik Çalar. Müziğinizi cihazda fazla yer kaplamadan Google Drive, Dropbox , Box, OneDrive veya kendi sunucunuzda kolayca saklayın ve erişin . Bu uygulama ile kendi müzik akışı hizmetinizi oluşturabilirsiniz. Müzik koleksiyonunuzu bir kez buluta yükleyin ve istediğiniz zaman istediğiniz yerden birden fazla cihazdan erişin.

CloudBeats Apk hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışıyor. Wifi olmadan çevrimdışı dinlemek için buluttan müzik, sesli kitap içeren dosyaları, çalma listelerini ve tüm klasörleri indirebilirsiniz. Alanınız biterse, indirilen dosyalar cihaz depolama alanından kolayca kaldırılabilir.

Önemli

 • Müzik akışı için desteklenen bulutlar: Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box, pCloud, HiDrive. OwnCloud ve NextCloud dahil olmak üzere webDAV’ı destekleyen kişisel bulutlar. Synology, QNAP, Western Digital (WD) ve webDAV protokolünü destekleyen diğerleri tarafından Ağa Bağlı Sunucular (NAS)
 • İnternet olmadan çalışır. Çevrimdışı modda oynatmak için albümleri, oynatma listelerini, klasörleri veya dosyaları cihaza indirin (profesyonel özellik)
 • Çalma listesi oluşturucu. Çoklu bulut çalma listeleri oluşturun, çalma listelerine dosya ve tüm klasörler ekleyin, parçaların sırasını değiştirin.
 • Müzik kitaplığınızı bağlı ağ hesaplarıyla senkronize edin. Senkronizasyon yöneticisi, seçilen klasörleri tarar ve müzik kitaplığınıza ses dosyaları ekler. Tüm şarkılar sanatçı, albüm, türe göre gruplandırılmıştır.
 • Mp3, wav ve m4a’yı destekler (yalnızca aac) *
 • Kayıpsız FLAC formatını destekler (Pro özelliği)
 • Sorunsuz oynatma sağlayan gelişmiş tamponlama teknolojileri
 • Tümünü tekrarla, birini tekrarla ve karıştır modunu. Tüm kütüphaneyi, tek bir klasörü, sanatçıyı veya albümü karıştırın.
 • Zamanlayıcı sona erdiğinde müziği otomatik olarak durdurmak için uyku zamanlayıcısı
 • Bas ve tiz ayarlarını yapmak için ekolayzır (EQ)
 • Google Chromecast’e yayınla (profesyonel özellik)

İndirme: CloudBeats Apk APK

CloudBeats’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Onedrive İş için destek eklendi. İlk çalıştırmada Onedrive kimlik bilgilerinizi tekrar girmeniz istenecektir.
 2. Bluetooth kulaklık üzerinden oynatma kontrolleri düzeltildi
 3. Birkaç düzeltme ve iyileştirme

CloudBeats APK hakkında özet

ad CloudBeats
Yayımcı CloudBeats
En son sürüm 1.6.2
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir