Clone Evolution: Cyber War 1.4.9 Apk +Full Mod for Android

Clone Evolution Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 43,839 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bilim kurgu temalı kart oyunlarının geleceği burada! Bugün yeni nesil klon ordunuzun evrimine komuta etmeye başlamak için bu şaşırtıcı IDLE RPG savaş oyununu indirin!

2045 yılı ve Güney Amerika’nın Atacama Çölü’nün sınır bölgelerinde, kötü F-Tec’in komutasındaki uzman bilim adamları ekibi, daha önce hiç görülmemiş bir dizi biyolojik deney hakkındaki bulgularını kıdemli F-Tec yetkililerine sunuyor.

Kalabalık tarafından çevrelenen kapsül içinde, tanıdık bir figür, klonlama tarihinde şimdiye kadar sentezlenmiş en güçlü genlerden oluşan klonlardan biri. İzleyiciler dikkatle baktıkça içerideki figürün gözleri yavaşça açılmaya başlıyor…

F-Tec’in insanlığa yönelik bu tehdidi geliştirmedeki başarısı, artık dünyanın her köşesine yayıldı. Neyse ki, eski bir F-Tec bilim adamı bu komployu ortaya çıkarmak için içeriden çalışıyor ve kendi araştırmalarını yürütmek ve klonları yenmek ve şirketin hakimiyet savaşında şirketin kötü planına direnmek için ihtiyaç duyduğu tüm kanıtlara sahip. Evrim.

Bilim adamımızı ele geçirmeye ve bu düşmanı yok etmek ve gizli laboratuvarınızdan klon savaşı kazanmak için kendi klon ve mutant ordunuzu yaratmaya hazır mısınız?

Önemli

  • Arka planda ilerleme devam ettikçe, ödül almak, klonlarınızı eğitmek ve geliştirmek ve bu boş RPG oyunundan uzakta olsanız bile sizin adınıza savaşmak için lejyonunuzu geliştirmek için bu aksiyon oyununa güvenin!
  • İstihbarat ve evrim gen havuzu altı savaş niteliği, silah ve arenada savaşmaya ve savaşmaya hevesli Alexander ve Firavunlar da dahil olmak üzere sayısız tarihi kahramanın yüzden fazla genini içeriyor.
  • Korkunç, rakipsiz savaş özellikleri ve silahlarla benzersiz ve yenilmez kahramanlar toplamanıza ve yaratmanıza yardımcı olacak harika ekipmanlar, özel erişim ve cömert paketler alın. Savaş stratejinizi planlayın, savaş patronuna saldırın ve F-Tec yapay zekasına karşı savaşı kazanın.
  • Akıllıca ordunuzun kompozisyonunu seçin, zaferi güvence altına alacak ve F-Tec’in dünyaya yaklaşmakta olan hakimiyetine saldırınızla meydan okuyacak yeteneklerini ve silahlarını geliştirin! Bu savaştan sonra dünyanın klon mücadelesine kimin liderlik edeceğini belirlemek için her yerde oyuncularla yarışın!
  • Kahramanlarınızı müthiş F-Tec muhalif mutant ordusunun saflarına çağırmaya başlamak ve aynı zamanda boştaki Sci’nizde size yardımcı olacak efsanevi teknik ekipman almak için heyecan verici etkinliklere ve görevlere katılmak için bugün Clone Evolution’a indirin ve giriş yapın. -Fi kampanya arayışı.

İndirme: Clone Evolution Apk APK

Clone Evolution’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni eklenen Geçiş Kartı Sistemi: Geçiş Kartı seviyesinin artırılması, Genel Geçiş Kartının ilgili ödüllerini herhangi bir ödeme yapmadan kazanabilir. Daha fazla ödül kazanmak için Captain Pass kartını ve Premier Captain Pass kartını etkinleştirin
  2. Güçlendirme Arayüzü Güncellemesi: Birden fazla savaş güçlendirmesi eklendi, Thor’un Gücü ve Elektrikli Zırh için güçlendirme simgeleri optimize edildi

Klon evrim hakkında özet APK

ad Klon Evrimi
Yayımcı Feelingtouch HK
En son sürüm 1.4.9
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Summoner Heroes 1.0.18 Apk Full Mod for Android

Summoner Heroes 1.0.18 APK + Mod for Android hakkında özet ad Sihirdar Kahramanları Yayımcı DENİZ Oyun Stüdyosu En son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir